Cachet to estoński insurtech, który od 2021 roku działa również na polskim rynku. Oferuje głównie ubezpieczenia dla kierowców w modelu pay-as-you-drive. W październiku ubiegłego roku spółka nawiązała współpracę z PZU. Dzięki temu firmy wspólnie dostarczają ubezpieczenia kierowcom Ubera i Bolta. Teraz insurtech uruchamia własny program rekomendacji.

Jak zgarnąć nagrodę od Cachet?

Zainteresowana osoba musi otrzymać od polecającego zaproszenie wygenerowane poprzez platformę Cachet.me. Po utworzeniu na niej swojego konta, nowy klient otrzyma premię powitalną – pięć punktów Cachet Cash. Trafią one prosto na jego cyfrowy portfel na platformie.

Z kolei osoba polecająca otrzyma pięć punktów Cachet Cash, gdy nowy użytkownik dokona zakupu usługi od Cachet. Klienci w ramach programu rekomendacji mogą zapraszać nieograniczoną liczbę nowych użytkowników.

Należy jednak podkreślić, że oferowana premia jest raczej niewielka. Jak podaje Cachet, jeden punkt Cachet Cash ma wartość 1 PLN. Waluty tej można używać do otrzymywania zniżek na usługi na platformie Cachet, a także do wnoszenia opłat w przypadku płatności z góry. Wystarczy w trakcie finalizacji płatności wybrać opcję użycia Cachet Cash.