Platforma wszystko.pl nie jest nowym projektem. Marketplace działał już od dawna, ale zarejestrować i sprzedawać na nim mogli tylko użytkownicy systemów Comarch ERP. Od teraz to się zmieni, bo serwis będzie dostępny dla wszystkich, którzy planują rozwijać swoją sprzedaż internetową – czytamy na blogu Comarch.

Comarch odświeża platformę Wszystko.pl

Premiera platformy w nowej odsłonie jest planowana na grudzień 2022. Już teraz jednak sprzedawcy mogą rejestrować się i przygotowywać do sprzedaży B2C. Jak zapewnia Comarch, dla sprzedawców przygotowany został cały pakiet benefitów. Wśród nich jest m.in. 0% prowizji od sprzedaży, a także brak opłat za prowadzenie konta – sprzedawca nie płaci za wystawianie i zarządzanie ofertami.

Comarch deklaruje, że nie zamierza wystawiać własnych ofert sprzedaży, w związku z tym sprzedający nie muszą obawiać się konkurencji ze strony operatora. Poza tym platforma ma umożliwiać sprzedawcom integracje z systemami do zarządzania sprzedażą Comarch ERP i BaseLinker.

Na firmowym blogu, Comarch ujawnia, że za obsługę płatności oraz weryfikację sprzedających na platformie e-commerce będzie odpowiedzialny system Przelewy24.

Chęć prowadzenia sprzedaży na platformie wyraziło już ponad 3 tys. sklepów i przedsiębiorców. Obecnie Comarch negocjuje umowy partnerskie z operatorami logistycznymi, a na początku czwartego kwartału br. mają ruszyć testy konsumenckie platformy – wynika z informacji PAP Biznes.