Credit Agricole w dalszym ciągu rozszerza sieć placówek bezgotówkowych. Bank w październiku br. poinformował o otwarciu już blisko 30 oddziałów typu cashless. W tamtym czasie nowe placówki pojawiły się m.in. w Gdańsku, Kielcach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Credit Agricole uruchomił placówkę bezgotówkową w Szczecinie

Nowy oddział banku bez obsługi gotówkowej mieści się przy al. Wyzwolenia 15 w Szczecinie. Można w nim samodzielnie wpłacić i wypłacić gotówkę w strefie samoobsługowej, korzystając z dostępnych na miejscu wpłatomatów i bankomatów. Placówka została wyposażona także w zamykane, szklane boksy do dłuższych rozmów, przestronną poczekalnię oraz ekspres do kawy dla klientów.

Credit Agricole podkreśla, że pracownicy placówek bezgotówkowych mają więcej czasu na załatwianie bardziej skomplikowanych spraw klientów i przygotowywanie dla nich indywidualnie dopasowanej oferty. Mogą też uczyć bezpiecznego korzystania z narzędzi bankowości elektronicznej i mobilnej. Kanały zdalne cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów banków.

– Jesteśmy nowoczesnym bankiem skupionym na ludziach i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Jeśli więc widzimy, że ktoś nie czuje się komfortowo korzystając z e-banku lub z aplikacji mobilnej, to chętnie pomagamy i krok po kroku wyjaśniamy jak działają te narzędzia. Klienci naprawdę to doceniają – wyjaśnia Magdalena Kierepa, dyrektor oddziału Credit Agricole w Szczecinie.