Warto przypomnieć, że Credit Agricole udostępnił niedawno aplikację SoftPos. Klienci biznesowi banku mogą teraz dokonywać płatności zbliżeniowych bez konieczności korzystania z dodatkowych urządzeń takich jak terminal płatniczy lub PIN-pad. Do obsługi procesu sprzedaży wystarczy urządzenie mobilne, takie jak smartfon czy tablet. Rozwiązanie dostarcza polski fintech SoftPos oraz firma Elavon.

Do wygrania smatrwatch FitBit Versa 2

Credit Agricole właśnie ruszył z nowym konkursem „Płać mobilnie, to się opłaca”. Klienci banku, którzy robią transakcje mobilne i odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę wygrać jeden z 200 smartwatchy od FitBit. W konkursie mogą brać udział klienci, którzy korzystają z kart debetowych lub kredytowych banku.

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jak zachęcisz znajomych do płatności smartwatchem?” Dodatkowym warunkiem jest konieczność dokonania przynajmniej jednej transakcji mobilnej telefonem lub zegarkiem za zakupy stacjonarne, internetowe lub w aplikacjach mobilnych, przy użyciu: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay.

Kolejność wykonania poszczególnych czynności nie ma znaczenia – ważne, by zarejestrować się i wykonać transakcję podczas trwania konkursu, który trwa do 30 kwietnia. Każdy z klientów Credit Agricole biorących udział w konkursie ma szansę zgarnąć smartwatcha Versa 2 – wartego 500 zł.