Pakiet Podstawowy zapewnia m.in.: limit kredytowy do 50 tys. złotych wraz z okresem bezodsetkowym do 54 dni, przewalutowania transakcji zagranicznych bez dodatkowych opłat, a także moneyback w sklepach popularnych marek (m.in. Żabka i Pyszne.pl). Ofertę zakupową wzbogaci Klub Korzyści i programy lojalnościowe Mastercard Bezcenne Chwile i Visa Benefit – czytamy w komunikacie.

Nowa karta kredytowa maXima od Credit Agricole

Z kolei pakiet podróżny Premium, poza wszystkimi benefitami pakietu Podstawowego, oferuje zwroty za transakcje związane z podróżami m.in. w Booking.com, liniach lotniczych, na stacjach benzynowych i sieciach taksówek oraz miesięczny pakiet darmowych wypłat z bankomatów na całym świecie.

W ramach Pakietu Premium, klienci otrzymają również darmowe ubezpieczenie podróżne, dzięki któremu, w okresie trwania ubezpieczenia, m.in.: otrzymają pomoc, w razie choroby lub wypadku w trakcie podróży zagranicznej; w sytuacji kryzysowej zyskają możliwość powrotu do miejsca stałego zamieszkania; otrzymają odszkodowanie za skradziony lub utracony w podróży bagaż, a także za opóźniony lot.

Karta kredytowa maXima to produkt finansowy w systemie abonamentowym. Oznacza to jedną, stałą miesięczną opłatę za wybrany pakiet korzyści. Pakiet Podstawowy kosztuje 10 zł miesięcznie, a Premium 19 PLN za miesiąc.