Ze specjalnej oferty można skorzystać między 6 a 12 listopada 2023 roku. Przedsiębiorcy, którzy w tym czasie złożą zamówienie na dowolny terminal płatniczy dostępny w ofercie eService wraz z rocznym dofinansowaniem programu Polska Bezgotówkowa, po podpisaniu umowy otrzymają w prezencie voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów Lidl.

Prezent od eService na Tydzień Płatności Bezgotówkowych

Tydzień Płatności Bezgotówkowych to cykliczna akcja instytucji i firm branży płatniczej, której celem jest popularyzacja wiedzy o zaletach nowoczesnych, bezgotówkowych form płatności elektronicznych oraz zwiększanie dostępności związanych z nimi usług.

W przypadającej między 6 a 12 listopada – tegorocznej edycji Tygodnia eService przygotował promocję. Może z niej skorzystać każdy przedsiębiorca, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie użytkował terminala płatniczego i nie miał aktywnej umowy z jakimkolwiek agentem rozliczeniowym.

Zamawiając teraz terminal płatniczy, oprócz wsparcia programu Polska Bezgotówkowa, obejmującego roczne zwolnienie z opłat za wynajem i obsługę transakcji, po podpisaniu umowy przedsiębiorca otrzyma też upominek – voucher o wartości 150 zł.  Można go przeznaczyć na zakupy w sklepach sieci Lidl.

Aby zamówić terminal wystarczy skontaktować się przedstawicielem handlowym eService lub wypełnić krótki formularz na stronie www.promocja.eservice.pl albo www.bezgotowki.pl. Z oferty można również skorzystać dzwoniąc pod numer (+48) 22 229 29 44.