Dominik Ciula jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od 9 lat związany z rynkiem consumer finance, odpowiedzialny za sprzedaż oraz rozwój produktów w kanale digital i sieciach brokerskich.

W latach 2019-2021 pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży w Aasa Polska, gdzie odpowiadał za rozwój biznesu, budowanie relacji z partnerami, poszerzanie oferty produktowej. Posiada 12 lat doświadczenia w obszarze sprzedaży, zarządzania zespołem, skalowania biznesu zarówno w startupach, jak i dużych przedsiębiorstwach w branżach FMCG oraz FinTech.

Dominik Ciula objął stanowisko CSO w Loando Group

Wcześniej funkcję szefa sprzedaży sprawował Marcin Sikora, który zaangażował się w realizację własnych projektów, a w Grupie będzie pełnił rolę Doradcy Zarządu. Dominik Ciula dołączył do Grupy Loando na początku października bieżącego roku. Jest zaangażowany w poszerzanie wachlarza produktowego Loando oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologiczno-procesowych.

Celem nowego CSO i Grupy Loando jest również dalsze poszukiwanie strategicznych partnerstw i budowanie potencjału firmy na innych rynkach, m.in. na Ukrainie, w Rosji, Meksyku czy Hiszpanii.

– Dominik dołączył do zespołu w kluczowym dla nas momencie. Już niedługo wprowadzać będziemy innowacyjne, a wręcz rewolucyjne technologicznie rozwiązania, które odmienią rynek pośrednictwa finansowego w Polsce. Dodatkowo, intensywnie pracujemy nad rozwojem oferty produktowej dla naszych partnerów afiliacyjnych oraz do sprzedaży w kanałach własnych. Mocno wierzę, że wieloletnie doświadczenie Dominika w branży consumer finance pomoże nam w efektywnym wdrożeniu nowych przedsięwzięć oraz umocnieniu naszej pozycji lidera – komentuje Tymon Zastrzeżyński, CEO & Co-Founder Grupy Loando.

– Współpraca z osobą, która przez ostatni okres reprezentowała podmiot udzielający finansowania to również mocny sygnał do naszych obecnych i nowych partnerów z tej części rynku. Jako pośrednik, chcemy wnosić do współpracy z nimi jeszcze większą wartość niż dotychczas, nad czym już teraz intensywnie pracujemy. Życzę Dominikowi wielu wspólnych sukcesów i mocno trzymam kciuki za najbliższe wdrożenia. Korzystając z okazji, chciałbym jednocześnie bardzo podziękować Marcinowi Sikorze za naszą dotychczasową współpracę i życzyć mu powodzenia w realizacji własnych projektów – dodaje Tymon Zastrzeżyński.