Partner serwisuVisa dla biznesu

Loando Group


Loando Group od początku istnienia jest liderem w dostarczaniu sprzedaży dla instytucji finansowych. W skład grupy wchodzą portale finansowe takie jak pozyczkaportal.pl, loando.pl, ofin.pl, jak i również portale związane z grami, takie jak zagrano.pl.
Stan polskiego sektora lendtech - LOANDO Index styczeń 2020
February 19, 2020, 12:25 PM

W styczniu LOANDO Group pośredniczyło w udzieleniu ponad 22 tys. pożyczek online. Większość zobowiązań zaciągnięto za pomocą urządzeń mobilnych.

LOANDO Group startuje w Meksyku
December 18, 2019, 11:50 AM

LOANDO Group rozpoczyna działalność w Meksyku. Poza projektem porównywarki Loando.mx, Grupa chce rozwijać również sieć afiliacyjną aff44.

Duży transfer w sektorze Fintech - Krzysztof Przybysz nowym CEO w LOANDO Group
May 14, 2019, 3:11 PM

LOANDO Group wprowadza zmiany w swojej strukturze. Krzysztof Przybysz nowym CEO.

Polski fintech wspiera Stomil Olsztyn
February 28, 2019, 2:32 PM

Stomil Olsztyn to kolejny zasłużony polski klub piłkarski, który musiał zmierzyć się z problemami finansowymi. Na pomoc Dumie Warmii ruszyli ludzie i firmy związane z Olsztynem, dzięki czemu zespół ma nadzieję na lepsze jutro. Wśród nich jest polski fintech Loando.pl, który został nowym sponsorem olsztyńskiego klubu. Dzięki uzyskanemu wsparciu Stomil sprowadził piłkarza Macieja Pałaszewskiego, którego wypożyczono ze Śląska Wrocław.

Maciej Suwik, Loando – czyli kilka słów o tym, jak Polacy podbijają Rosję
June 13, 2017, 8:00 AM

Polscy przedsiębiorcy z sektora FinTech udowadniają, że biznes nie zna żadnych granic. Rynek rosyjski to 150 mln mieszkańców, którzy są głodni innowacji technologicznych i szybkiego dostępu do pieniędzy. Zapraszamy na wywiad z Maciejem Suwikiem z Loando – największej porównywarki pożyczek, która właśnie otwiera się na wschodni rynek.