Event jest organizowany w ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Łodzi (Invest in Łódź Central Poland), który tak jak w ubiegłym roku stał się Partnerem Tytularnym wydarzenia. Poruszane w tym roku tematy dotyczyć będą: praktycznych możliwości wykorzystania metaverse i blockchain, wyzwań we współpracy fintech & e-commerce, nowości prawnych oraz przykładów funkcjonowania obu branż w innych europejskich krajach.

Więcej informacji na temat Fintech & e-commerce Linking Days 2023 można znaleźć tutaj.

Na początek – zagraniczni goście w EC1

Pierwszy dzień eventu rozpocznie się późnym popołudniem i pozwoli na prezentację gości z zagranicy. Przybliżą oni swoją perspektywę rozwoju branż fintech i e-commerce, co pozwoli uczestnikom przyjrzeć się temu, na ile rodzimy rynek mierzy się z tymi samymi wyzwaniami, czy też na ile wykorzystuje te same trendy i kierunki rozwoju. Wysłuchanie poglądów zagranicznych gości z pewnością będzie niezwykle ciekawym doświadczeniem, ale również możliwością do nawiązania bilateralnych rozmów o współpracy biznesowej. Przedstawiciele jakich krajów odwiedzą Łódź?

Tego można będzie się dowiedzieć już niebawem. 21 marca uczestnicy Fintech & e-commerce Linking Days spędzą czas w miejscu nierozerwalnie związanym z Łodzią, czyli EC1. To właśnie w tej industrialnej, interesującej zarówno pod względem architektonicznym, jak i wystawowym przestrzeni, odbędzie się część merytoryczna i networkingowa wydarzenia.

Interesujące dyskusje w niezwykłym otoczeniu

Drugiego dnia Fintech & e-commerce Linking Days uczestnicy eventu przeniosą się w fascynujące miejsce, jakim jest Orientarium. To nowa część kompleksu łódzkiego ZOO, w której można znaleźć wyjątkowe gatunki roślin i zwierząt sprowadzone z Azji Południowo – Wschodniej. W centrum konferencyjnym goście wydarzenia będą świadkami ciekawych rozmów, w których wezmą udział przedstawiciele Rady Programowej wydarzenia, ale również zaproszeni prelegenci z Polski i zagranicy.

Tegoroczna edycja najważniejszego dla fintechu i e-commerce eventu w Polsce, zakończy się networkingiem w Orientarium. Uświetnią go nie tylko przystawki i doskonałe napoje, ale też możliwość zwiedzenia całego kompleksu. Uczestnicy Fintech & e-commerce Linking Days 2023 zobaczą zagrożone wyginięciem, rzadkie okazy przedstawicieli fauny i flory, których nie da się zobaczyć nigdzie indziej w Europie.