Na nowych i dotychczasowych klientów czeka również specjalna promocja, dzięki której w wakacje mogą zaoszczędzić nawet 600 zł – czytamy w komunikacie.

Plenerowe dostawy od Żabki w Warszawie

Nowa wakacyjna opcja pojawiła się w aplikacji na początku czerwca i działa na razie tylko w Warszawie. Zakupy w aplikacji Jush będzie można zamówić do najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych stolicy, takich jak parki i plaże. Z usługi będzie można skorzystać między innymi na Polach Mokotowskich, Plaży Poniatówka czy w Parku Skaryszewskim. Aplikacja wskaże użytkownikowi, gdzie może odebrać zamówienie dostarczone przez kuriera.

Usługa na starcie jest dostępna w takich miejscach jak:

  • Pola Mokotowskie;
  • Park Skaryszewski;
  • Plaża Poniatówka;
  • Plaża Saska;
  • Bulwary Wiślane
  • Łazienki Królewskie i Agrykola

Nawet 600 zł na lato – nowa promocja w aplikacji Jush

Lite e-Commerce wystartował z promocją dla nowych, jak i stałych użytkowników usługi. W jej ramach każda osoba korzystająca z aplikacji, dostanie w czerwcu, lipcu i sierpniu nawet  po 200 zł rabatu do wykorzystania w danym miesiącu. Łącznie więc na zakupach w Jushu będzie można oszczędzić nawet aż 600 zł.

W każdym z trzech letnich miesięcy na użytkowników będzie czekać po 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł klienci zyskują  również darmową dostawę. Niewykorzystane kupony nie przechodzą na kolejny miesiąc.

Akcja promocyjna obowiązuje do 31.08.2022 r. do godziny 22:59.