Partner serwisuVisa dla biznesu

m-commerce


M-commerce - handel mobilny. Obszar elektronicznego handlu, w którym kupowanie i sprzedawanie towarów i usług odbywa się za pośrednictwem bezprzewodowych urządzeń przenośnych.
Coraz chętniej robimy zakupy na smartfonach. Najnowszy raport PayPal
November 15, 2019, 12:25 PM

Ponad trzy czwarte globalnych konsumentów zrobiło zakupy za pomocą smartfona czy tabletu w ciągu ostatniego półrocza.

Zielone plecaki na ulicach Lublina. W mieście debiutuje Uber Eats
June 18, 2019, 4:50 PM

Specjalnie dla mieszkańców Lublina firma Uber Eats przygotowała kody promocyjne 3x15zł, które są ważne przez miesiąc od momentu wpisania ich w aplikacji.

Allegro wprowadza nowe narzędzie analityczne dla sprzedawców
June 6, 2019, 12:51 PM

Allegro wprowadza nowe, bezpłatne narzędzie dla sprzedawców, czyli panel „Jakość mojej sprzedaży”.

Pyszne.pl zachęca do zamawiania jedzenia w plenerze. Nowe trendy na rynku
June 6, 2019, 9:00 AM

Pyszne.pl opublikowało Raport Food-Trendów i zaprezentowało nową przestrzeń na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Jedzenie można zamawiać także w plenerze.

Prawie połowa Polaków kupi prezent świąteczny na smartfonie
December 12, 2018, 4:08 PM

Już blisko co drugi polski internauta kupuje mobilnie przynajmniej raz w tygodniu. Taką formę zakupów doceniamy szczególnie w okresie przedświątecznym - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Mastercard.

Tylko 3% Polaków płaci za zakupy online z poziomu smartfona
August 28, 2018, 2:24 PM

Płatność gotówką przy odbiorze pozostaje najpopularniejszą metodą opłacania zakupów w Internecie. Z takiej możliwości korzysta 48% Polaków. Dużą popularnością cieszą się także pay-by-linki - wynika z najnowszego badania instytutu Kantar TNS na zlecenie Krajowej Izby Rozliczeniowej i Związku Banków Polskich.

eBay w końcu z wygodną wersją mobilną
June 21, 2018, 11:11 AM

Jak wynika z danych eBay, ruch na platformie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych w porównaniu do ubiegłego roku wzrósł aż o 30%. Na polskim rynku aż jedna czwarta wszystkich transakcji na eBay odbywa się właśnie w tej formie. W odpowiedzi na ten trend jeden z największych portali aukcyjnych na świecie uruchamia w Polsce nową, spersonalizowaną stronę główną na urządzenia mobilne.

Alior i Euronet otwierają pierwszą platformę m-commerce w aplikacji Haiz
May 23, 2017, 2:11 PM

Haiz Go S.A. we współpracy z Alior Bankiem oraz epay Polska, dywizją sieci Euronet, otworzył w ramach aplikacji bankowej HAIZ pierwszą na świecie mobilną platformę m-commerce z ofertą Euronet. Umożliwia ona partnerom sprzedaż produktów w formie m.in. doładowań, kart lub bonów podarunkowych. Platforma HAIZ stwarza również pozostałym partnerom Haiz Go możliwość wykorzystania kanału mobilnego do rozwijania działalności.

Ceneo.pl z nagrodą główną w kategorii m-commerce
November 18, 2016, 2:35 PM

Serwis zakupowy Ceneo.pl otrzymał nagrodę główną w kategorii m-commerce podczas Gali konkursu E-commerce Awards organizowanego przez Polską Izbę Gospodarki Elektronicznej, największą w kraju instytucję branżową. Nagrodę przyznało jury złożone z ekspertów doskonale znających polski rynek handlu elektronicznego.