Użytkownicy kupujący na ERLI mogą rozłożyć wydatki na nieoprocentowane raty dostarczane przez PayU. To rozwiązanie pomoże konsumentom podzielić należność za zakupy na 5 rat, bez ponoszenia dodatkowych opłat – czytamy w komunikacie.

Raty 0% od PayU dostępne na platformie ERLI

Raty 5×0% zostały już uruchomione dla wszystkich ofert sprzedawców ERLI, dzięki czemu są szeroko dostępne dla kupujących na stronie erli.pl oraz w aplikacji mobilnej platformy zakupowej. Dodatkowym wsparciem będą działania marketingowe, które mają na celu promocję nowej oferty.

Od lat ostatni kwartał roku kalendarzowego to najgorętszy okres dla handlu – czas ten obfituje w wiele okazji zakupowych, m.in. Black Friday, Cyber Monday czy okres świąteczno-noworoczny, które zwiększają sprzedaż w sklepach stacjonarnych oraz online.

Pomimo nadal wysokiej inflancji, Polacy niechętnie ograniczają swoje zakupy. Zamiast tego wolą kupować rozsądniej – czyli szukają okazji pozwalających im na oszczędności w domowym budżecie. Tu z pomocą przychodzi właśnie e-commerce – 70% Polaków bowiem już przeniosło lub właśnie przenosi do internetu zakupy w przynajmniej jednej dużej kategorii z rodzinnych wydatków.

– Miesięcznie odwiedza nas ponad 6,5 mln użytkowników internetu. Wychodząc naprzeciw potrzebom kupujących, uruchomiliśmy razem z PayU ofertę ratalną, dzięki której klienci podzielą zakupy o wartości do 1 500 zł na wygodne 5 rat z RRSO 0% – mówi Katarzyna Kierach, Dyrektor Marletingu ERLI.