Oferta obowiązuje przez pięć dni – od 18 do 22 października 2021 r. Mogą z niej skorzystać przedsiębiorcy, którzy planują zamówić nowy lub dodatkowy terminal płatniczy.

eService ofertę udostępnia także osobom, które chcą otrzymać 12-miesięczne dofinansowanie kosztów użytkowania terminali płatniczych oraz realizowanych transakcji, dostępne w programie Polska Bezgotówkowa. Oprócz tego, skorzystają też z zerowej prowizji od transakcji kartami Diners Club, JCB, UPI oraz od płatności BLIK — także obowiązującej przez 12 miesięcy.

Prezent od eService na Tydzień Płatności Bezgotówkowych

Przedsiębiorcy wybierający jeden z terminali eService dostępnych w ofercie komercyjnej, dzięki warunkom obowiązującym w Tygodniu Płatności Bezgotówkowych będą przez 6 miesięcy korzystać z rabatu zmniejszającego koszt wynajmu terminala do 0 zł.

W celu skorzystania z oferty, należy pomiędzy 18 a 22 października zamówić terminal płatniczy eService, a następnie w ciągu tygodnia podpisać związaną z tym umowę — na okres co najmniej 12 miesięcy. Zamówienie można złożyć u przedstawicieli handlowych agenta lub za pomocą formularza na stronie eService w zakładce „Kontakt”. Zawarta umowa będzie dodatkowo premiowana upominkiem w postaci portfela na karty płatnicze.

eService obsługuje transakcje już dla ponad pół miliona terminali płatniczych w Polsce i Europie. Po rozwiązania płatnicze od eService sięgnęła w sierpniu br. Energylandia, zastosowano je w urządzeniach do mobilnej sprzedaży biletów.