W tegorocznym sezonie wakacyjnym Euronet ponownie instaluje dodatkowe urządzenia, aby ułatwić klientom dostęp do gotówki w okresie wzmożonego zapotrzebowania. Bankomaty oraz wpłatomaty – w odświeżonym, letnim wydaniu – najliczniej pojawią się nad morzem, ale również na Warmii i Mazurach oraz w kluczowych miejscowościach górskich. Są dostępne od czerwca do września bieżącego roku.

Euronet ponownie postawi sezonowe bankomaty

Jak wynika z badań Barometr Providenta – ulubioną urlopową destynacją Polaków na terenie kraju niezmiennie pozostaje Bałtyk. W tym roku to właśnie nad morzem stanie większość dodatkowych maszyn. Do dyspozycji klientów będzie ponad 200 sezonowych urządzeń usytuowanych między innymi w Łebie, Pobierowie, Dziwnowie, Jarosławcu, Niechorzu czy Władysławowie i innych popularnych nadmorskich lokalizacjach.

Bankomaty będzie można łatwo znaleźć z poziomu strony firmy – w katalogu usług pojawi się specjalny przycisk „Wakacje z Euronet”, umożliwiający wyszukanie najbliższego bankomatu.

Bankomaty Euronet tego lata pojawią się na takich wydarzeniach plenerowych, jak Open’er Festival, CO JEST GRANE FestivaL Warszawa, RE Rzeszów Festival, Olsztyn Green Festival, czy „Oblężenie Malborka 2023”.

Ponadto – tak jak w ubiegłym roku – Euronet przygotował dla klientów konkurs. Tym razem to aż 8 szans na wygraną. Konkurs potrwa od 3 lipca do 27 sierpnia bieżącego roku i odbędzie się na profilu Euronet Polska na Facebooku. Aby wziąć w nim udział wystarczy wysłać zdjęcie z bankomatem sezonowych i napisać w realizacji jakich wakacyjnych przyjemności pomogła wypłacona gotówka. Zwycięzcy będą na bieżąco ogłaszani w komentarzach po zakończeniu każdej tury. Szczęśliwcy otrzymają kartę prezentową empik o wartości 500 zł.