EY Polska od 2003 roku prowadzi lokalną edycję międzynarodowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Zwycięzcy reprezentują Polskę w międzynarodowym finale World Entrepreneur of the Year organizowanym co roku w Monte Carlo. Firma była już w Polsce wielokrotnie wyróżniana tytułem „Pracodawca Roku” w rankingu prowadzonym przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. EY jest także laureatem w rankingach Great Place to Work oraz Idealny Pracodawca według Universum.

EY rozszerza swoją działalność w Łodzi

W ramach inicjatywy Talents Without Borders (TWB) firma stworzy 150 nowych miejsc pracy. Zatrudnieni będą współtworzyć EY Center of Excellence. Zadaniem placówki będzie wspieranie biznesowe inicjatyw realizowanych dla klientów firmy.

Nazwa projektu ma za zadanie nieść za sobą bardzo konkretne przesłanie. Oferty pracy skierowane są do osób pragnących rozwijać się w międzynarodowym środowisku, a podstawowym warunkiem jest znajomość języka angielskiego.

EY Center of Excellence to nic innego jak zespół wsparcia, mający wdrażać technologie i wspierać innowacyjność klientów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Inicjatywa TWBma za zadanie stworzyć miejsce które będzie wykorzystywać do tego globalne narzędzia z obszaru analizy danych, automatyzacji i wizualizacji.

Obecnie, EY w szczególności poszukuje osób z doświadczeniem w obszarze technologii, doradztwa biznesowego i zarządzania projektami. Obszary działań będą obejmować m.in. Przeciwdziałanie Praniu Pieniędzy (AML), Cyberbezpieczeństwo, SAP oraz Technology Solution Development.

Firma oferuje m.in. pakiet benefitów, prywatną opiekę zdrowotną, a także dodatek relokacyjny w wysokości miesięcznej pensji. Interesujące zdaje się tutaj być także wsparcie psychologiczne oraz kursy nauki języka polskiego.

Pierwsze zatrudnione osoby rozpoczną pracę w Talents Without Borders w lipcu, w liczących ponad 3 000 m2 w biurach firmy mieszących się przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 85.