– Zapotrzebowanie na nowe technologie w sektorze biznesowym stale rośnie, a przedsiębiorcy oczekują pełnego wsparcia w całej ścieżce zakupowej. Współpraca z PKO Leasing zapewni klientom naszych sklepów szybki i łatwy dostęp do nowoczesnej elektroniki i oferowanych rozwiązań, dzięki możliwości finansowania zakupu w formie leasingu – mówi Daniel Mikołajczyk, Dyrektor Operacyjny MediaMarktSaturn Polska.

PKO Leasing nawiązał współpracę z MediaMarkt

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, mogą korzystać z finansowania zakupów w formie leasingu w PKO Leasing w każdym sklepie MediaMarkt w Polsce. Cały proces realizowany jest przez sprzedawcę w oparciu o informacje i oświadczenia klienta. Do zawarcia umowy leasingowej na zakup sprzętu od 1 tys. do 50 tys. zł netto wystarczy dowód osobisty.

Jak uzyskać finansowanie w formie leasingu w sklepach MediaMarkt? Na początku klient wybiera sprzęt w jednej z placówek sieci, po czym informuje sprzedawcę, że chce go sfinansować za pomocą leasingu. Kolejnym krokiem jest wspólne wypełnienie wniosku w formie elektronicznej. W ciągu kilku minut PKO Leasing informuje o przyznaniu finansowania, a umowa leasingu podpisywana jest od razu.

– Działamy zgodnie z potrzebami naszych klientów, dlatego priorytetem jest dla nas szukanie rozwiązań, dzięki którym nasza oferta produktowa będzie innowacyjna i atrakcyjna oraz jeszcze łatwiej dostępna. Ogromnie cieszy nas współpraca z partnerem, jakim jest MediaMarkt, który – podobnie jak PKO Leasing – dąży do wykorzystania nowoczesnych narzędzi w obsłudze klienta, z myślą o jego wygodzie i oszczędności czasu – mówi Anna Wiśniewska, Dyrektor Departamentu Produktów i Procesów w PKO Leasing.