W swoim marketplace fintech umożliwia zamawianie limitowanego Startera Cinkciarz.pl z kartą z okazji premiery najnowszego filmu Sony Pictures Animations „Spider-Man: poprzez Multiwersum”, która odbędzie się 2 czerwca. Są to karty w wersjach Spider-Punk i Miles Morales. Po ich rejestracji na portalu stają się wielowalutowymi kartami płatniczymi.

Limitowana edycja kart wielowalutowych od Cinkciarz.pl

– Głęboko wierzymy, że współpraca promocyjna z Sony Pictures Entertainment oraz ogromna popularność Człowieka-Pająka na całym świecie przełożą się na jeszcze większe zainteresowanie kartą wielowalutową dostępną na Cinkciarz.pl. To produkt nie tylko dla podróżujących za granicę i kupujących online w międzynarodowych sklepach – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Cinkciarz.pl udostępnia karty wielowalutowe w formie wirtualnej oraz fizycznej z opcją wysyłki pocztą, kurierem i do paczkomatów. Posiadacze kart zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach.

Starter Cinkciarz.pl z kartą to produkt dostępny w eStore fintechu. Po jego otrzymaniu zamawiający decydują, czy chcą sami używać karty, czy np. dać ją członkowi rodziny lub znajomemu, a może współpracownikowi lub klientowi. Osoba, która będzie chciała korzystać z „plastiku”, musi założyć konto na Cinkciarz.pl, albo zalogować się do portalu i zarejestrować kartę w swoim profilu.