Fintech Paywerk zadebiutował w Polsce w 2022 roku. Pierwszym partnerem finansującym zakupy klientów był InBank. Estońska spółka pozwala na finansowanie zakupów do kwoty aż 10 tys. PLN, co umożliwia zaoferowanie usług BNPL w sklepach z wysokim koszykiem zakupowym – na przykład handlujących meblami.

Fintech Paywerk rozszerza swoją ofertę odroczonych płatności

Platforma Paywerk oferuje kilka modułów dla użytkowników końcowych, w tym bramka płatności, portal merchanta i kupujących, zestaw narzędzi marketingowych dla handlowców oraz system przypomnień. Platforma oferuje produkty bazujące na kartach płatniczych wśród których można znaleźć metody takie jak: Kup teraz, Odrocz płatność, Podziel na 3,6,12 lub inną ilośc mniejszych rat.

Meble.pl to jeden z najstarszych i największych sklepów w swojej branży. Obok mebli gotowych, klienci mogą zamówić meble na wymiar, które klient projektuje w specjalnym do tego stworzonym konfiguratorze.  Dodatkowo na stronie meble.pl można zakupić produkty z zakresu akcesoriów meblowych i płyt meblowych oraz skorzystać usług CNC.  

Kilka miesięcy temu fintech Paywerk udostępnił BNPL as a Service, dając możliwość stworzenia własnej metody płatniczej BNPL bankom, instytucjom płatniczym, czy sklepom internetowym.