W ramach projektu przedsiębiorcy otrzymają dostęp do bezpłatnego programu szkoleniowego, który pomoże im odnieść sukces w cyfrowej rzeczywistości.

Współpraca FinTech Poland i Mastercard

Cyfrowa transformacja, przyspieszona przez pandemię, wytworzyła nowe możliwości dla małych firm, przyniosła jednak jeszcze więcej wyzwań. Wysyp nowych narzędzi bez których trudno jest dzisiaj prowadzić konkurencyjny biznes generuje potrzebę ich adopcji i  efektywnego wykorzystania przez najmniejszych przedsiębiorców.  Z drugiej strony dzięki transformacji cyfrowej pojawiły się nowe możliwości edukacyjne przy wykorzystaniu cyfrowych platform i webinarów.

Fundacja w ramach inicjatywy będzie brać udział w opracowywaniu programu szkoleniowego dla przedsiębiorców i pomoże w dostosowaniu go do potrzeb polskiego rynku. Dlatego opracowana została ankieta, która pozwoli je zidentyfikować.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w opracowywaniu programu zapraszamy do udzielenia odpowiedzi w ramach przygotowanej ankiety. Ankieta będzie aktywna do 3 sierpnia bieżącego roku.

Link do ankiety:

https://upskilldigitalacademy.typeform.com/to/OYDGSLnR