W komunikacie czytamy, że dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić na opłatach i kosztach wymiany walut oraz natychmiastowo zyskać dostęp do swoich środków.

Doładowanie konta Zen bezpośrednio z PayPal

– Doładowując swoje wielowalutowe konto Zen za pomocą PayPala, użytkownicy zyskują natychmiastowy dostęp do swoich środków z korzystnym kursem wymiany walut. Mogą ich używać bezpośrednio za pomocą karty Zen Mastercard, korzystając przy tym z szeregu dodatkowych benefitów. Wśród nich znajdziemy natychmiastowy cashback, przedłużoną gwarancję na elektronikę oraz ochronę zakupów oferowaną przez ZEN Care – mówi Michał Bogusławski, Członek Zarządu i Chief Commercial Officer w Zen.com.

Współpraca między Zen.com a PayPal umożliwia użytkownikom bezpośrednie doładowania z PayPal, czyli firmą, która obsługuje ponad 435 mln klientów – czytamy w komunikacie.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że fintech Zen.com wprowadził nową usługę umożliwiającą bezpośrednie przelewy środków w walucie PLN na Ukrainę. Wdrożenie jest realizowane wspólnie z PrivatBankiem – największym bankiem u naszych wschodnich sąsiadów.

Wcześniej w ofercie fintechu Zen.com pojawiły się między innymi bezpośrednie przelewy środków na karty Visa. Klienci mogą korzystać z płatności transgranicznych, wykorzystując do tego technologię Visa Direct Push Payments.