Identt to startup technologiczny, który dostarcza rozwiązania automatycznej weryfikacji dokumentów w połączeniu z biometrycznym sprawdzeniem wizerunku osoby. Wykorzystuje przy tym najnowsze technologie, w tym sztuczną inteligencję.

Fortuna udostępnia weryfikację z wykorzystaniem selfie

Fortuna Entertainment Group to jedna z wiodących spółek bukmacherskich w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki współpracy z Identt klienci bukmachera zyskali kolejną metodę weryfikacji tożsamości. Wdrożenie nowego systemu zostało już zakończone na rynku polskim, słowackim i rumuńskim.

Nowa usługa ma przełożyć się na sprawną rejestrację klientów, a także zwiększenie bezpieczeństwa. Identt dysponuje autorskimi rozwiązaniami, które pomagają w automatyzacji procesów weryfikacji, pozwalają na wykrywanie fałszerstw i fraudów m.in. dzięki czytnikom wielu warstw dokumentów i badaniu żywotności (liveness).

– Cieszymy się, że rozwiązanie, które sprawdza się od lat w Polsce trafiło w listopadzie 2022 r. do wiodącego operatora bukmacherskiego na naszym rynku. Chwilę wcześniej rozwiązanie to wdrożyliśmy na rynku słowackim i rumuńskim. Dziesiątki tysięcy weryfikacji miesięcznie najlepiej mówią o funkcjonalności systemu – komentuje Jan Szajda, prezes i współzałożyciel Identt.

W ubiegłym roku, Fortuna we współpracy z KIR wdrożyła usługę mojeID. Rozwiązanie to pozwala na zdalne potwierdzanie tożsamości klienta poprzez bankowość elektroniczną. W efekcie możliwa jest pełna rejestracja konta bez konieczności przesyłania skanów dowodu osobistego.