Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
ARIADNEXT: Cyfrowa weryfikacja tożsamość to konieczność
February 15, 2021, 5:02 PM

Aż 65% fraudów w sieci dotyczy kradzieży tożsamości. Aktywność użytkowników w sieci stale rośnie, dlatego temat identyfikacji tożsamości nie może być bagatelizowany.

Co jest największą obawą dzisiejszych klientów?
December 10, 2020, 4:57 PM

Aby lepiej zrozumieć odczucia klientów, firma Onfido przeprowadziła badanie, w którym zapytała ankietowanych co myślą o cyfrowej tożsamości i jakie są ich główne frustracje i obawy.

W PayEye zarejestrujesz się na selfie
October 14, 2020, 1:17 PM

Wrocławski startup fintech PayEye, który umożliwia dokonanie płatności spojrzeniem, usprawnia proces onboardingu klientów - zamiast przelewu weryfikacyjnego wystarczy selfie z dowodem.

Brytyjski fintech Onfido rozszerza współpracę z Deliveroo
October 13, 2020, 10:27 AM

Ma się ona przełożyć na szybszy onboarding kierowców na platformę, dzięki czemu firma będzie mogła realizować jeszcze więcej dostaw jedzenia.

Czym jest cyfrowa weryfikacja tożsamości?
September 9, 2020, 1:33 PM

Aby dobrze zrozumieć, co mamy na myśli mówiąc o cyfrowej weryfikacji tożsamości, musimy najpierw zrozumieć, jak się ona rozwijała.