Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
Umowę z Orange Energia podpiszesz zdalnie na platformie Signius
8 września 2022, 10:15

Signius dostarczy Orange Energia swoją technologię, która umożliwia podpisywanie umów z klientami „od ręki”.

mSzafir już dostępny dla klientów ING Banku Śląskiego
11 sierpnia 2022, 12:32

mSzafir to cyfrowa wersja kwalifikowanego podpisu elektronicznego, o gwarantowanej mocy prawnej, równej podpisowi odręcznemu.

Klienci Alior Banku mogą już skorzystać z mojeID
8 sierpnia 2022, 11:33

Dzięki temu klienci banku korzystający z bankowości elektronicznej, mogą potwierdzać swoją tożsamość i tym samym uzyskać zdalny dostęp do wielu cyfrowych usług.

PKO umożliwia zawieranie umowy leasingu podpisem elektronicznym na platformie Autenti
26 lipca 2022, 16:47

Teraz klienci PKO Leasing mogą zdalnie podpisywać umowy na platformie Autenti - to alternatywa dla procesu mSzafir, z którego można korzystać od początku trwania pandemii.

Fintech Authologic przygotował nowe rozwiązanie dla branży kryptowalut
13 lipca 2022, 10:15

Rozwiązanie przyspiesza weryfikację i obniża koszty KYC dzięki powiązaniu danych klienta z jego portfelem krypto i przekazywaniu tych informacji do firm znajdujących się w ekosystemie Authologic.