Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
Signius umożliwia opłacenie podpisów kwalifikowanych drugiej strony
October 6, 2021, 10:16 AM

Osoba zlecająca dokumenty do podpisu przez platformę Signius może teraz, dzięki nowej funkcji, zapłacić za podpisy kwalifikowane swoich podpisujących.

mBank umożliwił zdalne otwieranie konta klientom bankowości prywatnej
September 20, 2021, 3:31 PM

Klienci będą mogli uruchomić konto wykorzystując e-dowód i aplikację eDO App lub z pomocą doradcy, który przyjedzie pod wskazany przez nich adres.

eDO App i IC Solutions podejmują współpracę. Więcej możliwości digitalizowania dokumentów
September 6, 2021, 3:29 PM

Dzięki eDO App IC Solutions poszerza portfolio możliwości cyfrowej autoryzacji dokumentów oraz potwierdzania tożsamości.

Signius i eDO App rozpoczynają współpracę. Zdalne podpisywanie dokumentów dzięki e-dowodowi
August 30, 2021, 11:37 AM

Signius, platforma umożliwiająca zdalne podpisywanie dokumentów, rozpoczyna współpracę z eDO App. Weryfikacja tożsamości przez e-dowód będzie kolejnym sposobem na potwierdzenie danych osobowych przy zakładaniu konta i umożliwi korzystanie z podpisów elektronicznych.

Nowy wymiar podpisu kwalifikowanego. EuroCert i SIGNIUS łączą siły
July 23, 2021, 12:41 PM

Signius, umożliwiający zdalne podpisywanie dokumentów oraz EuroCert, kwalifikowany dostawca usług zaufania, wprowadzają na rynek rozwiązanie do zdalnego posługiwania się podpisem kwalifikowanym.