Partner serwisuVisa dla biznesu
Oficjalny partner kategoriionfido

Digital Identity


Cały świat zaczyna bardziej polegać na interakcjach w internecie. Na przedsiębiorstwa wywierana jest coraz większa presja, aby zapewniały zdalny dostęp do swoich usług cyfrowych w bezpieczny sposób, a jednocześnie nie szły na kompromisy, jeśli chodzi o doświadczenie klienta. Z tego względu, dla organizacji jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, by powiązać prawdziwą tożsamość osoby z jej tożsamością na kontach cyfrowych, a tym samym zapewnić pełną zgodność z obowiązującymi regulacjami i płynne wdrażanie oraz uniemożliwić oszustom prowadzenie działalności przestępczej. Tożsamość cyfrowa przestała być wygodnym dodatkiem, a stała się wymogiem, który zachęca do transformacji w biznesie i zwiększania udziału dostępu cyfrowego.
W PayEye zarejestrujesz się na selfie
October 14, 2020, 1:17 PM

Wrocławski startup fintech PayEye, który umożliwia dokonanie płatności spojrzeniem, usprawnia proces onboardingu klientów - zamiast przelewu weryfikacyjnego wystarczy selfie z dowodem.

Brytyjski fintech Onfido rozszerza współpracę z Deliveroo
October 13, 2020, 10:27 AM

Ma się ona przełożyć na szybszy onboarding kierowców na platformę, dzięki czemu firma będzie mogła realizować jeszcze więcej dostaw jedzenia.

Czym jest cyfrowa weryfikacja tożsamości?
September 9, 2020, 1:33 PM

Aby dobrze zrozumieć, co mamy na myśli mówiąc o cyfrowej weryfikacji tożsamości, musimy najpierw zrozumieć, jak się ona rozwijała.

Onfido nawiązuje współpracę z Fintek.pl
September 8, 2020, 12:09 PM

Onfido to światowy dostawca usług weryfikacji tożsamości z siedzibą w Londynie. Firma specjalizuje się w weryfikowaniu klientów online.

Onfido: Jak zrobić konto na selfie? Jaka jest przyszłość UX? [WYWIAD]
August 6, 2020, 6:00 AM

Onfido to brytyjski startup, który dostarcza fintechom usługę zdalnego onboardingu klienta. Na pytania redakcji Fintek.pl odpowiadał Reuben Sagar.

Onfido pozytywnie przeszło testy w brytyjskiej piaskownicy regulacyjnej
June 18, 2020, 11:38 AM

Brytyjski fintech Onfido poinformował, że zakończył pilotaż w ramach brytyjskiej piaskownicy regulacyjnej swojego systemu do wielokrotnego potwierdzania tożsamości.

Pobierz raport Onfido
June 1, 2020, 7:58 PM

Chcesz wiedzieć, ile ludzi padło ofiarą kradzieży tożsamości oraz o jaką kwotę toczy się stawka? Jak wykryć 7 rodzajów oszustw związanych z dokumentami i tożsamością? Dlaczego nie można sobie pozwolić na błędy i jak zachować właściwą równowagę pomiędzy bezpieczeństwem a wygodą użytkowników, ale przede wszystkim jak radzić sobie z fraudami? Dowiesz się tego pobierając raport Onfido.

Onfido pozyskało 100 mln dolarów
April 15, 2020, 5:10 PM

Brytyjski startup Onfido pozyskał 100 mln dolarów na dalszy rozwój. Fintech wykorzystuje sztuczną inteligencję w procesie weryfikacji danych konsumentów, którzy przechodzą proces wirtualnej rejestracji np. w sektorze bankowym.