Grecka platforma Beat powstała w 2011 roku, a od 2017 roku była operacyjnie częścią Free Now Group. Dotychczas platforma utrzymywała własną markę, teraz została zintegrowana z Free Now.

Free Now startuje w największych greckich miastach

Użytkownicy greckiej aplikacji Beat, po udanej migracji, mogą już korzystać z platformy Free Now. W Atenach i Salonikach za pośrednictwem Free Now dostępne są trzy rodzaje przejazdów: Taxi, Comfort i Eco. Dodatkowo, użytkownicy w Grecji będą mogli wynająć także e-rowery marki RideMovi.

– Z przyjemnością ogłaszamy ten kluczowy moment w historii naszych usług i witamy Free Now w Grecji. Rebranding to niezbędny krok w kierunku oferowania wielu różnych usług w ramach jednej aplikacji i w celu utrzymania dalszego rozwoju naszej bazy klientów i kierowców, dzięki czemu Grecja może stać się częścią europejskiej rodziny superaplikacji mobilności miejskiej Free Now – mówi Aspa Topalidou, dyrektorka zarządzająca Free Now w Grecji.

– Chociaż taksówki zawsze będą odgrywać kluczową rolę w naszej ofercie, mocno wierzymy w to, że potrzebujemy dodatkowych opcji współdzielonego transportu i musimy zmierzać w kierunku multimodalnej przyszłości, którą można osiągnąć z Free Now. Z niecierpliwością czekamy na wypełnienie tej misji, pracując z tym samym doświadczonym zespołem pracowników Beat i utrzymując największą sieć kierowców w Grecji – dodaje Aspa Topalidou.

Pasażerowie Free Now, w ramach jednej platformy, mogą korzystać z różnych marek mobilności i pojazdów. Platforma dostępna jest w 10 krajach w Europie: Włoszech, Hiszpanii, Francji, Portugalii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, a także w Grecji. Z Free Now korzystają już mieszkańcy 19 polskich miastach.