Dzięki nowej funkcji Gry i multimedia klienci mogą kupić kody cyfrowe do wykorzystania na platformach Nintendo, Google Play, Roblox, Xbox, Minecraft, Spotify, Player, Canal+, CDA, MS Office. Lista dostępnych kodów będzie rozszerzana. Dostawcą kodów cyfrowych jest fintech Autopay.

Nowości w aplikacji Santander mobile

Żeby kupić kod w Santander mobile, wystarczy:

  • wejść w sekcję Transport, Bilety, Usługi -> Gry i multimedia,
  • wybrać konkretny produkt, opcję doładowania oraz jego wartość,
  • zaakceptować zgody i zapłacić.

Wygenerowany unikalny kod trzeba skopiować i wprowadzić w wybranym serwisie. Szczegóły transakcji wraz z kodem cyfrowym można sprawdzić w Historii transakcji usługi „Gry i multimedia”.

Ponadto w aplikacji Santander mobile, bank wprowadził jeszcze kilka zmian m.in – poprawiony został widok karty kredytowej (RRSO 23,24%). W znanym już klientom Poradniku cenowym bank dodał nowe podpowiedzi, jak korzystać z bankomatów, aby ponosić mniej opłat., dzięki czemu informacje na temat kart są jeszcze bardziej czytelne.

Bank zmienił widok MENU i podzielił go na przydatne kategorie. Klienci mogą znaleźć tam m.in. swoje dane, ustawienia, bezpieczeństwo oraz kontakt z bankiem. Pozostałe usługi takie jak kantor czy zakup biletów, klienci znajdą w sekcji Twoje skróty. Korzystanie z Kantoru Santander w usłudze Santander internet/mobile dostępne jest dla klientów, którzy zawarli z Santander Bank Polska S. A. umowę Santander online – czytamy w komunikacie.

W znanym już klientom Poradniku cenowym bank dodał nowe podpowiedzi, jak korzystać z bankomatów, aby ponosić mniej opłat. Na koniec grudnia z Santander mobile korzystało 2,7 mln klientów.