Partner serwisuVisa dla biznesu

Santander


Santander - dawniej BZ WBK (Bank Zachodni Wielkopolski Bank Kredytowy). Obecnie drugi największy bank w Polsce z 4,5 mln klientów. Santander oferuje klientom dostęp do rachunków i usług finansowych za pośrednictwem bankowoście elektronicznej i mobilnej. Bank sprzedaje kredyty hipoteczne i konsumenckie, a także oferuje lokaty. Strona Santander online zastąpiła dawny BZWBK24. Santander Bank Polska należy do hiszpańskiego Banco Santander. Bank wziął swoją nazwę od miasta w północnej Hiszpanii.
Santander udostępnia biometryczną autoryzację w swojej aplikacji mobilnej
May 17, 2021, 10:14 AM

Od teraz transakcje można potwierdzać odciskiem palca na telefonach z systemem Android lub Touch ID oraz Face ID na telefonach z iOS.

Prywatne pakiety medyczne dla klientów Santander Bank Polska
May 6, 2021, 11:52 AM

Z pakietów medycznych od MedicCenter i LUX MED dla Santander Bank Polska skorzystać mogą właściciele firm, ich pracownicy i rodzina.

Santander Consumer Multirent digitalizuje obsługę klienta
May 5, 2021, 4:07 PM

Santander Consumer Multirent udostępnia Portal Klienta Multirent. Nowa platforma pozwala na w pełni zdalne załatwianie spraw związanych z obsługą zawartych umów.

Fintech bez barier. Jak Santander Bank Polska realizuje politykę dostępności?
May 5, 2021, 3:26 PM

5 maja obchodzimy Dzień Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami. Według różnych danych w Polsce żyje od 4 do 7 mln takich osób.

Santander w chmurze na 60%
April 20, 2021, 2:08 PM

Banco Santander ogłosił, że już 60% swojej infrastruktury IT ma w chmurze.