Partner serwisuVisa dla biznesu

Santander


Santander - dawniej BZ WBK (Bank Zachodni Wielkopolski Bank Kredytowy). Obecnie drugi największy bank w Polsce z 4,5 mln klientów. Santander oferuje klientom dostęp do rachunków i usług finansowych za pośrednictwem bankowoście elektronicznej i mobilnej. Bank sprzedaje kredyty hipoteczne i konsumenckie, a także oferuje lokaty. Strona Santander online zastąpiła dawny BZWBK24. Santander Bank Polska należy do hiszpańskiego Banco Santander. Bank wziął swoją nazwę od miasta w północnej Hiszpanii.
Santander podnosi oprocentowanie kont oszczędnościowych do 7,5%
10 listopada 2022, 10:18

Klienci Santander Consumer Banku mogą liczyć na oprocentowanie od 6% do 7% - w zależności od zdeponowanej kwoty. Oferta dla nowych środków to 7,5% do 200 tys. zł.

Santander Bank Polska uruchomił kolejny oddział bez barier
17 października 2022, 13:04

Nowa placówka dostosowana do osób z indywidualnymi potrzebami znajduje się w Warszawie. Została wyposażona m.in. w ścieżki dotykowe oraz interaktywne znaczniki.

Santander wprowadza samoodnawialne czeki BLIK dla korporacji
7 października 2022, 09:10

Czek BLIK umożliwia przekazanie określonej kwoty. Dzięki odnawialności czeku, przekazane środki mogą zostać wykorzystane przez odbiorcę w wielu transakcjach.

Santander Bank Polska wprowadza język ukraiński w bankomatach
13 lipca 2022, 16:55

Usługa dostępna jest w ponad 80% urządzeń i pozwala na wykonanie wszystkich typów transakcji. Wystarczy w menu głównym, nacisnąć odpowiedni klawisz.

Santander Consumer Bank sfinansuje zakupy online z fintechem Comfino
12 lipca 2022, 10:29

Fintech Comfino dostarcza różne metody finansowania. Sklepy internetowe mogą oferować swoim klientom możliwość zapłaty za pomocą płatności odroczonych, czy popularnych rat.