Partner serwisuVisa dla biznesu

Santander


Santander - dawniej BZ WBK (Bank Zachodni Wielkopolski Bank Kredytowy). Obecnie drugi największy bank w Polsce z 4,5 mln klientów. Santander oferuje klientom dostęp do rachunków i usług finansowych za pośrednictwem bankowoście elektronicznej i mobilnej. Bank sprzedaje kredyty hipoteczne i konsumenckie, a także oferuje lokaty. Strona Santander online zastąpiła dawny BZWBK24. Santander Bank Polska należy do hiszpańskiego Banco Santander. Bank wziął swoją nazwę od miasta w północnej Hiszpanii.
Santander Bank Polska udostępnił w aplikacji mobilnej usługę Moje cele
October 20, 2021, 10:03 AM

Aplikacja Santander mobile otrzymała moduł, która ma ułatwić planowanie finansów osobistych. Do tej pory z usługi Moje cele skorzystało ponad 100 tys. klientów banku.

Polacy chętnie kupują książki – w tym roku wydajemy na nie ponad 30% więcej niż rok temu
August 18, 2021, 3:53 PM

Więcej wydajemy w księgarniach. Wydatki w sklepach stacjonarnych i online z roku na rok wzrastają – na przełomie lipca i sierpnia 2021 roku Polacy wykonali w nich ponad 30% więcej transakcji kartami niż przed rokiem.

Konto firmowe i walutowe na selfie w Santander Bank Polska
August 12, 2021, 11:05 AM

W Santander Bank Polska można otworzyć Konto Select, Konto Firmowe Godne Polecenia oraz Konto24 Walutowe prowadzone w EUR, USD lub GBP z potwierdzeniem tożsamości za pomocą zdjęć.

Santander umożliwi płatności przy pomocy kodu QR
August 10, 2021, 2:54 PM

Santander udostępnił sprzedawcom w Wielkiej Brytanii CashFlow Manager. Aplikacja umożliwia przyjmowanie płatności przy pomocy kodów QR i zarządzanie kontami z różnych banków w jednym miejscu.

Specjalny pakiet wakacyjnych promocji dla klientów Santander Bank Polska
August 9, 2021, 11:43 AM

Dla osób, które wyjadą na letni wypoczynek w sierpniu i wrześniu Santander Bank Polska przygotował specjalne oferty. Są to między innymi zwroty za dwa przejazdy autostradą A1 lub A4 z Autopay w aplikacji Santander mobile.