Współorganizatorami hackathonu Supervision_Hack są Urząd Komisji Nadzoru Finansowego , FINTECH KNF oraz CSIRT KNF. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydarzenie odbędzie się w dniach 21-23 października na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Najlepsze drużyny Supervision_Hack zgarną łącznie 120 tys. PLN

Uczestnicy Supervision_Hack będą prezentować efekty swojej pracy w dwóch kategoriach:

  • KarateKIID – analiza kluczowych informacji dla inwestorów z wykorzystaniem NLP
  • Catch them all – mechanizm detekcji stron phishingowych

Po wykonaniu obu zadań jury wyłoni po 3 zwycięskie drużyny. Łączna pula nagród wynosi 120 tys. złotych.

Udział w wydarzeniu jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXowców, project managerów, inżynierów, ekspertów baz danych, analityków, a nawet socjologów. Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie lub w zespołach złożonych z maksymalnie 6 osób. Ci z uczestników, którzy nie mają zespołu, będą mogli stworzyć drużynę na kanale Discord.

Każdy biorący udział w hackathonie może liczyć na wsparcie specjalistów, dostępnych przez cały czas trwania wydarzenia. Mentorzy pomogą nie tylko od strony technicznej, ale także posłużą radą w kwestii sposobów wdrażania pomysłów w poszczególnych zadaniach.

Supervion_hack to nie tylko hackathon – to również webinary tematyczne, warsztaty z prezentacji publicznej oraz potężna dawka wiedzy w pigułce. Wszystko to ma służyć za inspirację uczestnikom wydarzenia. Nie zabraknie także dodatkowych aktywności, konkursów i networkingu.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć pod tym linkiem.