IdoSell integruje się z sześcioma porównywarkami z Europu Środkowo-Wschodniej: czeską i słowacką Heureką, rumuńską Compari.ro, węgierskimi Argep.hu i Arukereso.hu, bułgarską Pazaruvaj.bg oraz grecką Skroutz.gr. Z oferty porównywarek będą mogły skorzystać wszyscy sprzedawcy, którzy prowadzą swoje sklepy na platformie sklepowej IdoSell.

Kolejne integracje platformy e-commerce IdoSell

Kilka dni temu pisaliśmy także o integracji IdoSell z popularną platformą Shopee. Integracja pozwoli sprzedawcom IdoSell w kilku krokach wystawić swoją ofertę w serwisie i zarządzać zamówieniami w Shopee.

– Polski handel cross-border do tej pory oznaczał głównie wysyłkę towarów za zachodnią granicę, ale wiele firm zauważyło już zmiany zachodzące na rynkach naszych południowych sąsiadów. Prognozy są jednoznaczne: region CEE to wciąż rozpędzony e-commerce, nienasycony rynek i dwucyfrowe wzrosty w handlu online rok do roku – mówi Aleksandra Kubicka, business manager, specjalistka cross-border w IdoSell.

IdoSell to polska platforma sklepowa rozwijana przez IAI S.A. W 2021 roku GMV (łączna wartość sprzedanych towarów) w e-sklepach IdoSell wyniosło ponad 14 mld zł. Firma współpracuje z takimi partnerami jak InPost, Klarna, Facebook, Google, Wish, Packeta, Stripe, Amazon.