– Podjęliśmy decyzję o bezwarunkowym zniesieniu miesięcznych opłat za karty dla użytkowników indywidualnych. Dotychczas stawka ta wynosiła do 5 zł (0 zł przy przekroczeniu miesięcznego progu płatności kartą 500zł) a w Promocji Wiosennej bezwarunkowo 0 zł przez pierwsze 6 miesięcy – czytamy w komunikacie Igoria Trade.

IgoriaCard bez opłat i z ofertą dla Ukraińców

IgoriaCard to produkt polskiej spółki Igoria Trade – jest to wielowalutowa karta prepaid, którą można wygodnie płacić w 17 walutach oraz wypłacać środki z bankomatu. Więcej o IgoriaCard można przeczytać tutaj – Chcą być konkurencją dla Revoluta. Startuje IgoriaCard.

Zniesienie opłat to konieczny ruch, aby myśleć o konkurencji z Revolutem, który nie pobiera opłat za użytkowanie karty. Jednocześnie IgoriaCard utrzymała Promocje Wiosenna – takie jak wydanie plastikowej karty za 15 zł (normalny koszt to 30 zł), darmową dostawę na terenie Polski i wydanie karty wirtualnej za 10 zł (normalnie 15 zł).

Kolejny krok to skierowanie działań reklamowych w stronę obywateli Ukrainy, zainteresowanych pracą w Polsce, albo w innych krajach Unii Europejskiej. Portal IgoriaCard jest już dostępny w wersji ukraińskojęzycznej, a 11 maja w gazecie Nasze Miasto pojawił się dodatek w języku ukraińskim – reklamujący IgoriaCard.

15 tysięcy gazet trafiło do mieszkańców Ukrainy przyjeżdżających do Warszawy. Natomiast 10 tysięcy gazet trafi do mieszkańców Ukrainy bezpośrednio w miastach Lwów i Iwano-Frankiwsk (Stanisławów). Dystrybucja była prowadzona między innymi na terenie Dworca Zachodniego w Warszawie, gdzie codziennie przyjeżdżają autokary z Ukrainy.

Warto też przypomnieć o podpisaniu listu intencyjnego pomiędzy Igoria Trade, a spółką Billon, który dotyczył nawiązania strategicznej współpracy pomiędzy firmami. Karta wielowalutowa IgoriaCard połączona z rozwiązaniami Billon pozwoli na realizację i akceptację płatności w ponad 150 walutach na całym świecie poprzez sieć Mastercard. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj – Billon i Igoria Trade podpisują list intencyjny.