Wydarzenie będzie trwało przez 2 dni (11-12 maja). Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia. W Poznań Congress Center znajdziemy 5 scen, na których będzie można posłuchać prelekcji i wystąpień obejmujących aż 17 obszarów tematycznych w tym: globalne trendy i przyszłość gospodarczo –technologiczna na świecie. 

Impact’22 znów zaprosił gości światowego formatu

Ostatnie dwa lata były dla całego świata czasem nieustannych spowolnień. Kreatywność i innowacyjność z dnia na dzień przestały być pustymi sloganami, a skuteczność w odnajdywaniu nowych dróg i rozwiązań stała się podstawowym warunkiem przetrwania. Dlatego tak istotnym stał się dostęp do najświeższej wiedzy i najlepszych praktyk ze świata.

Tegoroczna edycja Impact’22 odbędzie się w dniach 11-12 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na pięciu scenach ponad 400 wyjątkowych gości będzie dzielić się wiedzą w ramach 18 obszarów tematycznych. Już teraz swoje uczestnictwo zapowiedzieli najwyżsi rangą przedstawiciele administracji publicznej i decydenci z firm takich jak Mastercard, Google, Dell, Allegro, czy AstraZeneca.

Impact’22 przyzwyczaił już swoją publiczność do wyjątkowego grona mówców.  Podczas Impact’21 byli to m.in. była sekretarz stanu Hillary Clinton, premier Mateusz Morawiecki, czy były rektor Uniwersytetu w Cambridge prof. Leszek Borysewicz. Tym razem nie będzie inaczej.

Tegoroczną gwiazdą światowego formatu, która otworzy Impact’22, będzie prof. Yuval Noah Harari. Izraelski historyk, filozof i pisarz jest jednym z najwybitniejszych światowych wizjonerów współczesnego  świata. Jego książki stały się międzynarodowymi bestsellerami. Ponad 35 milionów egzemplarzy prof.  Harariego przetłumaczono do tej pory na 65 języków, w tym polski.

Kolejnym wyjątkowym gościem podczas Impact’22 będzie prof. Erin Meyer, która od lat poświęca się analizie i rozwiązywaniu problemów związanych ze złożonością różnic kulturowych. Meyer pomaga przede wszystkim managerom zmieniać kultury organizacyjne firm na takie, które sprzyjają elastyczności i innowacyjności. Globalną rozpoznawalność przyniosła jej książka, którą napisała razem z prezesem Netflix pt: “Gdy regułą jest brak reguł”. Pozycja traktuje o tym jak ważnym czynnikiem sukcesu jest wyjątkowa kultura organizacyjna.

Przy okazji Impact tradycyjnie odbędzie się wiele wydarzeń towarzyszących, a wśród nich  okrągłe stoły branżowe, warsztaty biznesowe oraz koktajle networkingowe. Rejestracja uczestników jest już otwarta, a liczba biletów ograniczona https://impactcee.com/impact/2022/