Poznań Congress Center, w którym odbędzie się Impact’22 to nowoczesny obiekt kongresowy, zlokalizowany przy ulicy Głogowskiej 10 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, o powierzchni ponad 16 000 m2, w którym mieści się między innymi Sala Ziemi – sala widowiskowo-koncertowa na blisko 2000 osób.

Wśród zaproszonych gości są m.in. premier Mateusz Morawiecki, Prezes UOKiK Tomasz Chróstny oraz Kinga Piechuch, CEE Enterprise Industry Manager w Microsoft.

Co wyróżnia Impact ’22?

Majowe wydarzenie to przede wszystkim ponadprzeciętna liczba gości i speakerów z zagranicy, w tym należących do grona 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu Times, a także rozmowy i warsztaty skoncentrowane na analizie przyszłych i dokonujących się zmian.

Impact ’22 to również platforma do wymiany doświadczeń i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych, wydarzenia towarzyszące podczas których poruszane są najbardziej aktualne tematy ekonomiczne i gospodarcze, omawiane są najnowsze raporty, badania i analizy rynkowe polskich, jak i globalnych firm.

Wydarzenie będzie trwało przez 2 dni (11-12 maja). W Poznań Congress Center znajdziemy 5 scen, na których będzie można posłuchać prelekcji i wystąpień obejmujących aż 17 obszarów tematycznych w tym: globalne trendy i przyszłość gospodarczo –technologiczna na świecie.

Szczegóły Impact’22 dostępne są na stronie: https://impactcee.com/pl/start/.