Bez dodatkowych warunków, na lokacie standardowej 4% zarobimy zakładając depozyt na 3, 6, 12 lub 24 miesiące. Z kolei na lokacie lojalnej na 3 lub 6 miesięcy, zysk wyniesie aż 6%. W tym przypadku jedyne warunki to wpłacenie nowych środków klienta i „lojalność”, czyli niewycofywanie lokat przed umownym terminem zapadalności – czytamy w komunikacie.

Nowości od Inbanku w Polsce

Minimalna wartość pojedynczej lokaty to 5 tysięcy złotych, a maksymalna – 50 tysięcy złotych. Jeden klient może założyć dowolną liczbę lokat.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o uruchomieniu nowej bankowości elektronicznej Inbanku o nazwie Interbanka. To internetowe konto obsługi klienta, dzięki któremu klienci banku otrzymają możliwość zarządzania wszystkimi posiadanymi przez siebie produktami. To także współpraca wszystkich kanałów sprzedaży. W praktyce oznacza to, że wniosek kredytowy rozpoczęty w dowolnym kanale sprzedaży, przy wykorzystaniu dowolnego frontendu banku, na dowolnym etapie może być kontynuowany przez klienta w nowej Interbance.

W połowie kwietnia Inbank wprowadził na polski rynek markę Paywerk, oferującą odroczone płatności. Na start rozwiązanie to jest dostępne także w Niemczech i Austrii. Do skorzystania z rozwiązania Paywerk klient potrzebuje wyłącznie karty debetowej albo kredytowej Visa lub Mastercard.