Agendę Infoshare wypełniły nazwiska ekspertów z globalnych firm implementujących najnowsze rozwiązania technologiczne jak Spotify, Eclipse Foundation, Revolut oraz Centerity Systems. Na dwóch scenach technologicznych DevTrends oraz AdvancedDev, uczestnicy konferencji zobaczą m.in. Brittany Kaiser – jedną z kluczowych sygnalistów Cambridge Analytica.

Pojawi się także Rob Smedley, ekspert Data Science Formuły 1, który opowie o ewolucji danych za sprawą technologii Machine Learning i IoT w branży motoryzacyjnej na przykładzie Formuły 1. Z kolei Piotr Konieczny (Niebezpiecznik.pl) opowie o 5 technikach i sztuczkach tzw. OSINT-u czyli Białego Wywiadu. Stan sceny Front-Endowej AD 2021 zaprezentuje Vitaly Friedman – współzałożyciel Smashing Magazine.

Drugiego dnia konferencji Infoshare (15 października 2021 r.) odbędzie się finał konkursu Startup Contest.

Rozmowy o przyszłości branży IT

Słuchacze DevTrends Stage oraz AdvancedDev Stage dowiedzą się, w jakim kierunku ewoluuje branża programistyczna i jaka przyszłość ją czeka. Poruszone zostaną zagadnienia Frontend & Web, UX/UI, Team Building & Motivating, Project Management, Data Sciences, Data Analysis, Big Data, Quantum Computing, Backend, Software Architecture, Cloud Solutions, AI / ML / DL, RPA / Robots, CyberSecurity i Blockchain.

Będzie można wysłuchać także wielu “success stories” we wdrażaniu nowinek technologicznych w biznesie oraz poznać ekspertów i programistów, którzy na co dzień właśnie tym się zajmują.

Infoshare 2021 – biznes i networking

Developerzy, poza dedykowanymi scenami, będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy i poznania ekspertów występujących na pozostałych 3 scenach konferencji. Wystąpią na nich m.in. Erika Cheung z Ethics in Entrepreneurship (jedna z sygnalistów Theranos), Janina Bąk (Janina Daily), Artur Jabłoński (Digitalk.pl, arturjablonski.com), David Polgar z All Tech Is Human.

Uczestnicy będą mogli skorzystać także z szeregu dodatkowych atrakcji. Po ponad roku przerwy networking na żywo powraca na Infoshare za sprawą stacjonarnego formatu wydarzenia, jak i szeregu imprez towarzyszących, jak Before Party i Great Networking Party z koncertem na żywo.

Bilety

Darmowy wstęp na konferencję przewidziano dla posiadaczy Basic Pass, po uprzedniej rejestracji. Umożliwia on dostęp do otwartej sceny Arena, Expo Partnerów, Wirtualnego Expo Startupów oraz otwartych wydarzeń towarzyszących.

W tym roku pierwszy raz za darmo dostępny jest także dedykowany startupom Startup Pass. Nowością w ofercie jest Networker Pass skierowany do osób, które na Infoshare chcą przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Aby zagwarantować udział w wydarzeniu, nawet w przypadku obostrzeń ograniczających liczbę osób na terenie AmberExpo, organizatorzy oferują bilet stacjonarny w cenie online.

Bilety: https://infoshare.pl/is-register/