Vooom to aplikacja mobilna, która ułatwia szybkie i sprawne poruszanie się po mieście. Wszystkie samochody, skutery, hulajnogi elektryczne, rowery, transport publiczny – na jednej mapie. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

ING inwestuje w platformę mobilności miejskiej Vooom

Współpraca z ING to ważny krok w rozwoju Vooom. W zaledwie 8 miesięcy po debiucie Vooom jest postrzegany przez ekspertów i media jako ciekawe rozwiązanie wpływające na przemiany cyfrowe w naszym kraju. Cieszy nas to i nie planujemy zwalniać tempa. Będziemy rozszerzać zakres dostępności naszych usług w kolejnych miastach. Pracujemy nad tym, aby wkrótce dołączyli do nas również kolejni partnerzy – mówi Włodzimierz Łoziński, CEO Vooom.

Polski MaaS (Mobility-as-Service) Vooom już dziś umożliwia użytkownikom indywidualnym w największych polskich miastach szybkie przemieszczanie się za pomocą pojazdów „na minuty”, komunikacji miejskiej oraz taksówek, wszystko z poziomu jednej aplikacji. Klientom biznesowym Vooom oferuje nowatorski benefit pozapłacowy, dzięki któremu firmy mogą dofinansować swoim pracownikom codzienne dojazdy do pracy. Formuła aplikacji pozostawia wiele swobody podróżującemu – to od niego zależy, czy użyje środków jadąc do lub z biura, czy też w swoim czasie wolnym.

Obecnie Vooom pracuje nad stworzeniem innowacyjnego planera, który dzięki zaawansowanym modelom predykcyjnym oraz uczeniu maszynowemu pozwoli użytkownikom zawsze dojechać na czas w optymalny dla nich sposób. Najnowszy raport Microsoft pt. „2019 Retail Trends” dowodzi, że aż 31% firm w najbliższych latach planuje wdrożenie narzędzi opartych na AI. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju przekaże na przygotowanie planera prawie 3 miliony złotych – czytamy w komunikacie.