Aplikacja mobilna ING Office oraz platforma ING Księgowość (fakturowanie, samodzielna księgowość, biuro rachunkowe) kieruje swoje rozwiązania do każdej firmy na rynku. W ramach oferty klienci mogą obecnie korzystać z usługi finansowania faktur – w pełni elektronicznego, lekkiego faktoringu dla firm i przedsiębiorców. Posiadanie rachunku w ING Banku nie jest konieczne aby z niej korzystać. Cały proces odzyskiwania należności przejmą specjaliści

Cały proces odzyskiwania należności poprowadzą specjaliści

Usługa windykacyjna w ING pozwoli przedsiębiorcom na przekazanie faktur do odzyskania należności. Wielu przedsiębiorców ma problemy z nieterminowym płaceniem faktur przez swoich kontrahentów. Od teraz użytkownicy aplikacji ING Księgowość, mogą nie tylko wystawiać, ale też zlecać windykację zaległych faktur.

Dodatkowo, usługa obejmuje pomoc specjalistów. Przejmą oni cały proces odzyskiwania należności i docelowo będą starać zakończyć działania windykacyjne do maksymalnie 90 dni. Klient może skorzystać z powyższej usługi kiedy tylko potrzebuje, płacąc tylko za rezultat brak umów zobowiązujących.

W usłudze windykacji w ING Księgowość można też na bieżąco śledzić status zleconych dokumentów do windykacji, zlecać każdą fakturę powyżej 1000 zł brutto jak i tę, której termin płatności upłynął. Aplikacja ING Księgowość, podpowie także krok po kroku jak przeprowadzić proces odzyskiwania należności, zaczynając od wysyłania przypomnień o zaległej płatności, po zgłoszenie faktury do windykacji. Warto przy okazji wspomnieć o tym, że w tym roku pojawiła się także nowa wersja językowa tej aplikacji.