Nowe rozwiązanie jest skierowane do klientów, którzy dopiero zaczynają przygodę z biznesem e-commerce, czyli tych wysyłających od 10 do 20 paczek miesięcznie. „Micro Firma 150 InPost” gwarantuje stałą cenę przez cały okres trwania umowy, zarówno dla przesyłek wysyłanych przez paczkomat InPost, jak i przesyłek kurierskich. Cena pakietu wynosi 150 złotych miesięcznie.

Nowy abonament od InPost

W „Micro Firma 150 InPost” abonament online dostępny jest w planie 24-miesięcznym. Podobnie jak pozostałe abonamenty, można wybrać go z katalogu usług na stronie internetowej InPost. Aby dokonać zamówienia, należy wypełnić formularz, w którym część danych Przedsiębiorcy zostanie uzupełniona w sposób automatyczny w oparciu o ogólnodostępne dane rejestracyjne.

Na tym etapie istnieje też możliwość wykonania symulacji kosztów. Proces nie powinien zająć więcej niż 3 minuty. Abonament online jest dostępny także w promocji testowej, dzięki której przedsiębiorca ma możliwość przetestowania oferty przez 3 miesiące. Także podpisanie umowy odbywa się, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, drogą elektroniczną.

Kilka tygodni temu pisaliśmy o rozszerzeniu usługi EkoZwroty przez InPost i CCC o buty i ubrania, dzięki czemu polscy konsumenci mogą je teraz bezpłatnie oddać do dowolnego paczkomatu. Używane rzeczy zostaną poddane szczegółowej analizie pod kątem przydatności do użycia.