W ramach współpracy z Laven Aon zdecydował się również na zapewnienie dostępu do komplementarnych polis zdrowotnych ponad 1700 swoim pracownikom. Takie polisy mają być uzupełnieniem oferty rynkowej, wypełniając lukę w tradycyjnych ubezpieczeniach na życie oraz prywatnej opiece medycznej.

Współpraca Laven i Aon

Dzięki współpracy z Aon Laven ma szansę dotrzeć ze swoimi polisami do ponad 2800 klientów Aon, co przekłada się na potencjalnie 200 tys. ubezpieczonych.

 – Wierzymy w innowacyjny potencjał produktu ubezpieczeniowego stworzonego przez Laven i związane z nim korzyści, zarówno biznesowe, jak i zdrowotne. Najlepszym dowodem jest to, że zdecydowaliśmy się objąć komplementarnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi również naszych pracowników. Z kolei praca nad wdrożeniem w Aon tego rozwiązania w ostatnim czasie dała nam cenne doświadczenia, które pomogą nam w prezentowaniu tego typu rozwiązań naszym klientom. Już 300 klientów zainteresowało się prowadzeniem rozmów na temat poszerzenia swojego pakietu benefitów – mówi Dominika Kozakiewicz, prezes zarządu Aon Polska.

– Cieszę się, że jako twórca innowacyjnego produktu ubezpieczeniowego Laven może polegać na sprawdzonych partnerach takich jak Aon. To dla nas bardzo ważne, ponieważ klientami Aon, z racji jego globalnej działalności, są duże, często międzynarodowe korporacje, które najbardziej powinny być zainteresowane rozwiązaniami poszerzającymi ochronę zdrowia dla swoich pracowników – dodaje Piotr Karda, prezes zarządu Laven SA.

Laven to polski insurtech oferujący komplementarne ubezpieczenia zdrowotne. Spółka zapewnia ubezpieczonym dostęp do ponad 120 nowoczesnych technologii medycznych, które nie są objęte refundacją NFZ. Polisy Laven umożliwiają finansowanie zabiegów i leczenia nawet do 4 mln zł.