– Wybór doświadczonego i wiarygodnego partnera w outsourcingu i obsłudze sieci bankomatów był dla nas priorytetowy. Zależy nam, aby klienci mieli jak najlepsze doświadczenia w czasie używania urządzeń samoobsługowych w naszych placówkach i chętnie z nich korzystali. Dzięki temu nasi doradcy mają więcej czasu na rozmowę z klientami i szukanie dla nich jak najlepszych rozwiązań – mówi Leszek Grodzicki, Dyrektor Pionu Back Office w banku Credit Agricole.

ITCARD nawiązał współpracę z Credit Agricole

Proces migracji już się rozpoczął i pierwsze urządzenia zostały przejęte do obsługi przez ITCARD od obecnego dostawcy. Równocześnie w oddziałach Credit Agricole rozpoczęto wymianę i instalacje nowych maszyn. Łącznie będzie ich 433, w tym 367 recyklerów (bankomato-wpłatomatów z zamkniętym obiegiem gotówki) oraz 76 bankomatów.

ITCARD w ramach współpracy z bankiem Credit Agricole zainstaluje najnowsze modele urządzeń NCR – SR2062 i SR2064. Jest to pierwsza instalacja tego typu urządzeń w Europie. Wyróżniają się one futurystycznym designem i mają dwa ekrany. Na jednym z nich można wyświetlać reklamy i oferty, drugi pozwala dotykowo obsługiwać transakcję.

W placówkach Credit Agricole będą również instalowane urządzenia firmy Diebold Nixdorf z serii DN Series, które pozwalają klientom wypłacić lub zdeponować 300 banknotów w jednorazowej transakcji. Dodatkowo urządzenia DN Series mają przyciągać modernistycznym wyglądem i kształtem.