Karina Skrzypczak-Siemieniuk od 17 lat zajmuje się obszarem cyfryzacji przedsiębiorstw. Współpracowała z największymi firmami w Polsce i ich zagranicznymi oddziałami. Prowadziła także międzynarodowe projekty paperless.

Pierwsze programy digitalizacyjne Skrzypczak-Siemieniuk realizowała w Magellan Software Polska S.A., gdzie wdrażała rozwiązania cyfrowe dla sieci sklepów Castorama. Dzięki niej usprawniono procesowanie kilku milionów dokumentów finansowo-sprzedażowych w marketach.

Autenti ma nową Business Development Manager

Zadaniem Kariny Skrzypczak-Siemieniuk będzie badanie potrzeb środowiska biznesowego Autenti. W firmie zajmie się także dopasowywaniem rozwiązań, aby dostarczyć jak najwięcej podpisów elektronicznych, a także kompleksowych usprawnień workflow na wszystkich jego poziomach.

Nowa Business Development Manager będzie również dzielić się z klientami Autenti szeroką wiedzą w zakresie e-teczek pracowniczych, a także koordynować projekty realizowane z technologicznymi partnerami. Celem Kariny Skrzypczak-Siemieniuk jest zarówno dynamizacja, jak i optymalizacja relacji z klientami Autenti, jej kontrahentami i współpracownikami.

— Kiedy widzę, jak udaje się pomóc przedsiębiorcom i ich pracownikom dzięki zastosowanym rozwiązaniom informatycznym, jestem dumna, że mogę się do tego przyczynić. Cyfryzacja firmy to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy. To także odpowiedzialność za naszą planetę i styl pracy na miarę XXI wieku — mówi Karina Skrzypczak-Siemieniuk.