eGabinet ma w ofercie rozwiązania do zarządzania placówkami medycznymi oraz dokumentacją pacjentów. Oprogramowanie, wykorzystujące technologię chmurową, oferuje dostęp do danych dotyczących placówki, jak i historii medycznej pacjenta z dowolnego urządzenia.

Karol Sadaj dołącza do startupu eGabinet

Startup niedawno ogłosił swoją ostatnią rundę finansowania, pozyskując 2,4 mln PLN od ośmiu aniołów biznesu. Teraz firma skupia się na rozszerzeniu funkcjonalności swojego oprogramowania i ugruntowaniu pozycji na krajowym rynku, a także przygotowaniu do międzynarodowej ekspansji. Właśnie w tych działaniach, ma pomóc nowy członek rady nadzorczej – Karol Sadaj.

– Karol cechuje się nieszablonowym podejściem do biznesu, co w połączeniu z jego wieloletnim doświadczeniem w obszarze rozwoju i ekspansji firm, będzie dla nas nieocenionym wsparciem. Liczę, że nasza współpraca pozwoli na wprowadzenie szeregu nowych atrakcyjnych produktów i globalny rozwój eGabinet. – komentuje Piotr Strychalski, CEO eGabinet.

Karol Sadaj swoje szerokie doświadczenie budował jako szef marketingu Ubera w Polsce, w latach 2016-2018. Następnie jako country manager wprowadził na polski rynek markę Revolut, skalując liczbę użytkowników z 40 tysięcy do ponad miliona w niespełna rok. W ostatnich latach odpowiadał za strategię rozwoju działalności Aion Banku, gdzie pełnił funkcję country head Poland.

– Od dłuższego czasu mocno przyglądam się branży MedTech, dostrzegając w niej ogromny potencjał, a eGabinet jest jednym z mocniej wyróżniających się graczy na tym rynku. Piotr i jego zespół mają świetny model biznesowy, przynoszący obecnie już regularne przychody oraz są w momencie przed logarytmicznym wzrostem, czyli w chwili gdzie moje doświadczenie i wiedza mogą być realną wartością i pomóc spółce osiągać ambitne cele – mówi Karol Sadaj.

Firma planuje w najbliższych tygodniach wprowadzenie szeregu nowych funkcjonalności do swojego oprogramowania, takich jak moduł finansowo-księgowy, który ma pomóc dbać o budżet oraz kontrolować płynność finansową placówek medycznych.