Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile jest skierowany do osób posiadających karty Mastercard. Za zrobione zakupy online lub stacjonarnie otrzymuje się punkty wymienne na nagrody z katalogu. Wśród nich są m.in. bilety do kina czy na koncert, vouchery na paliwo, a także wyjazd na festiwal filmowy.

Bank Pocztowy poszerza dostęp do programu Bezcenne Chwile

Od kilku lat z Bezcennych Chwil mogą korzystać klienci indywidualni Banku Pocztowego, którzy posiadają karty debetowe Mastercard. Teraz dołączyli do nich właściciele kart kredytowych. Natomiast od 18 kwietnia 2022 roku bank planuje udostępnić program klientom biznesowym używającym kart debetowych.

Karty kredytowe Mastercard można zarejestrować do programu lojalnościowego w placówkach Banku Pocztowego lub poprzez infolinię. Dodatkowo, w ramach aktualnie trwającej oferty specjalnej „Wiosenne Przyspieszenie” za rejestrację można otrzymać na start 8000 punktów.

– To ciekawa propozycja dla tych osób, które często robią zakupy płacąc kartą i chcą jednocześnie realizować swoje pasje kulinarne, podróżnicze czy sportowe. W ramach programu Bezcenne Chwile zdobyte punkty można wymienić na różnorodne nagrody – komentuje Joanna Moskalik, Naczelnik Wydziału Produktów Płatniczych Depozytowych i Inwestycyjnych Banku Pocztowego.

W ubiegłym roku Bank Pocztowy postawił na strategiczną współpracę z Mastercard. Z końcem listopada zakończył się proces migracji kart Visa na karty Mastercard. Według banku, współpraca wyłącznie z jedną organizacją płatniczą pozwala na optymalizację kosztów.