Głosować można pod tym linkiem, do czego serdecznie zachęcamy. Udział w głosowaniu może wziąć każda osoba pełnoletnia. Wystarczy poprawnie wypełnić formularz online podając imię, nazwisko oraz adres e-mail. Oddany głos zostanie zaliczony po kliknięciu pola „Prześlij głosy”.

Głosowanie w konkursie Invest Cuffs potrwa do 10 marca

W reakcji na wydarzenia za naszą wschodnią granicą organizatorzy konkursu postanowili przedłużyć głosowanie. Jak podkreślają, w ten sposób chcą umożliwić oddanie głosów tym, którzy zaangażowali się w pomoc osobom z Ukrainy. Oznacza to, że głosowanie potrwa do 10 marca 2022 roku, a nie do 6 marca jak początkowo planowano.

Organizatorzy konkursu Invest Cuffs 2022 przekazali również, że oddano już 80 tysięcy głosów. Mimo że do zakończenia głosowania pozostało jeszcze kilka dni, to został już pobity ubiegłoroczny rekord liczby przesłanych głosów.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 25 marca br. w Krakowie, podczas uroczystej gali organizowanej w ramach kongresu Invest Cuffs 2022. Wydarzenie to przyciąga ekspertów oraz przedstawicieli najważniejszych firm i instytucji w branży inwestycyjnej. Goście tegorocznej konferencji będą mieli możliwość wysłuchania 50 godzin wykładów prowadzonych przez ponad 100 prelegentów.

Fintek.pl to serwis o branży FinTech w Polsce i na świecie. Na jego łamach od 2016 roku pojawiają się przede wszystkim newsy, wywiady, podcasty, felietony oraz raporty. Fintek.pl to także organizator cyklu konferencji Fintech Brunch – przestrzeni do dzielenia się wiedzą i nowatorskim myśleniem.