W przeszklonych przestrzeniach krakowskiego centrum kongresowego spotkają się inwestorzy detaliczni z całej Polski, przedstawiciele brokerów, firm inwestycyjnych i eksperci rynkowi z całej Europy, aby wspólnie uczestniczyć w Konferencji, Targach, Gali oraz pierwszej w Polsce imprezie Forex business-to-business (B2B).

W tym roku wśród nominowanych w kategorii Media rynku 2021 znalazł się również portal Fintek.pl. Głosowanie trwa do 6 marca, a udział w nim może wziąć każda osoba pełnoletnia, wypełniając formularz, podając imię, nazwisko oraz adres e-mail. Głos uznawany jest za poprawny, gdy osoba głosująca poprawnie wypełni formularz głosowania oraz naciśnie przycisk „Prześlij głosy”. Głosować można pod tym linkiem, do czego serdecznie zachęcamy!

Goście Invest Cuffs 2022 będą mieli możliwość wysłuchania 50 godzin wykładów prowadzonych przez ponad 100 prelegentów. Kraków stanie się więc na moment największym skupiskiem inwestorów w tej części Europy.

IC 2022 będzie podzielony na 6 stref tematycznych

1. Strefa Główna

Tę strefę po prostu trzeba zobaczyć. Strefa Główna to możliwość spotkania firm z szeroko rozumianego sektora inwestycyjnego – brokerzy, domy i biura maklerskie, fundusze inwestycyjne.

2. Strefa Giełdy

Wydarzenia giełdowe zawsze budziły ogromne emocje. Nawet w najgorszych momentach na giełdzie znajdą się spółki, które mogą zarobić na kryzysie. Spotkaj się ze spółkami z GPW i dowiedz się więcej o ich planach rozwoju.

3. Strefa Blockchain

Tu spotkamy firmy nowej technologii Blockchain, która uznawana jest za przyszłość również świata finansów i inwestycji. Innowacyjne spółki, giełdy, znane osobowości kształtujące świat nowej technologii.

4. Strefa Startupów

Tu rodzą się i nawiązują długoletnie relacje biznesowe. Jest to miejsce, które daje możliwość nawiązywania bezpośrednich relacji z inwestorami oraz z podmiotami instytucjonalnymi.

5. Strefa Crowdfunding

Spotkaj największe platformy equity crowdfundingu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zapoznaj się z aktualnymi ofertami crowdfundingu lub inwestuj już teraz.

6. Strefa Medialna

To strefa komunikacji finansowej. Można spotkać wszystkich, którzy kształtują umiejętności świadomego, krytycznego i selektywnego korzystania ze środków społecznego przekazu, edukują w zakresie inwestowania oraz szeroko pojętych zagadnień finansowych.

Szczegóły Invest Cuffs 2022 dostępne są na stronie: https://www.investcuffs.pl/.