Partner serwisu Visa dla biznesu

Kruczek.pl – nowy portal prawniczy

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
#Fintech
Opublikowano: 15 stycznia 2018, 11:26 Aktualizacja: 7 lipca 2019, 02:47

Portal Kruczek.pl udostępnia umowy i dokumenty prawne.

nowy portal prawniczy

Z portalu Kruczek.pl każdy zainteresowany może dowiedzieć się o interesujących go zagadnieniach dotyczących zmian w przepisach prawa. Portal ma ambicję stać się źródłem rzetelnej i kompleksowej wiedzy na tematy prawne.

Bezpłatny dostęp do zbioru umów

Najważniejszą częścią projektu będzie całkowicie bezpłatne udostępnienie zbioru umów i dokumentów prawniczych. Generator jest intuicyjny i prosty w użyciu, a „inteligentne umowy” będzie można dopasowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika.

– Wierzymy, że udostępniając tak szeroką bazę umów prawnych i dokumentów wypełnimy swego rodzaju lukę na polskim rynku, a jednocześnie przyczyniamy się do rozpowszechnienia wiedzy prawniczej, w jej praktycznym, przydatnym wymiarze – powiedział prezes Kruczek.pl Maciej Matusik. – Realizujemy więc jednocześnie cel biznesowy i mamy satysfakcję z realizacji edukacyjnej misji – dodaje.

Serwis nie planuje wprowadzać opłat za korzystanie z umów i będzie się docelowo utrzymywał z reklam i współpracy z platformami sprzedażowymi, których klienci mogliby skorzystać z umów Kruczek.pl.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

kruczek-pl-nowy-profesjonalny-portal-prawniczy