– Wiemy, że dla tych, którzy rozpoczynają własny biznes ważna jest dostępność różnych usług, które mogą pomóc w jego rozwijaniu. Dla 33% przyszłych przedsiębiorców istotne  jest, żeby bank miał szerszą ofertę niż tylko dobre konto. Dlatego w najnowszej kampanii promujemy rozwiązania, z którymi łatwiej się rozwijać już od startu a dodatkowo konto za 0 zł – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

W ING Banku Śląskim startują promocje dla firm

Pierwsza z nowych promocji to „Konto za 0 zł”. Jednoosobowe Działalności Gospodarcze oraz Wspólnoty Mieszkaniowe, które do 31 marca 2023 roku otworzą rachunek Konto Direct dla firmy, otrzymają darmowe prowadzenie rachunku oraz przelewy (krajowe i SEPA) przez 24 miesiące, bez konieczności spełnienia warunku aktywności.

Przygotowana została także promocja dla „Pakietu Start”. Spółki, korzystające zarówno z uproszczonych zasad księgowości, jak i działające w oparciu o pełną księgowość, które wybiorą w ING „Pakiet Start”, będą zwolnione z opłaty 29 zł przez 24 miesiące od momentu podpisania umowy. Promocja będzie obowiązywać do 31 marca 2023 roku.

ING Bank Śląski oferuje także wsparcie księgowego, które obejmuje konsultacje przed założeniem firmy za 0 zł, wystawianie faktur w ING Księgowość za 0 zł oraz biuro rachunkowe w promocji 6 miesięcy za 50% ceny dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek.

Do zgarnięcia jest także eTerminal i 200 zł dla firmy na kartę przedpłaconą – bez opłat przez 7 miesięcy w programie Polska Bezgotówkowa.