W ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile, płatności zarejestrowaną kartą zasilają konto uczestnika punktami. Można je wymieniać na nagrody, wśród których znajdują się m.in. bony na zakupy, ale i lekcje tańca online, czy też 30-dniowy dostęp do pakietu Player + Kanały TV. Bank Pekao informuje, że w samym roku 2021 jego klienci zgromadzili punkty o wartości ponad 5 mln złotych.

Bezcenne Chwile od Mastercard w Pekao24 i PeoPay

Za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay i bankowości internetowej, klienci Pekao mogą zarejestrować w programie karty debetowe i kredytowe. Z kolei dotychczasowi uczestnicy Bezcennych Chwil w tych kanałach mogą przeglądać katalog nagród, a także sprawdzać postęp w realizacji wybranego celu.

– Rozwijanie bankowości internetowej i mobilnej to wyzwanie dla banków. Klienci coraz chętniej korzystają z tych opcji, więc banki muszą zapewnić w tym kanale najlepszą obsługę. Dlatego współpracujemy z bankami, aby także Bezcenne Chwile mogły być łatwo dostępne dla klientów z poziomu ich bankowości. Od teraz klienci Pekao S.A. mogą szybko i wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji Bezcennych Chwil zarówno w bankowości online, jak i w aplikacji mobilnej – mówi Marcin Klimkowicz, Dyrektor ds. Rozwiązań Lojalnościowych w polskim oddziale Mastercard Europe.

Bank przygotował z okazji nowego wdrożenia promocję na start. Każdy klient, który zapisze się do programu i wykona w ciągu 30 dni min. 3 transakcje u partnerów programu zarejestrowaną kartą Mastercard lub zbliżeniowo z PeoPay otrzyma 4000 punktów powitalnych. Promocja obowiązuje do 31.03.2022 r.

Przypominamy, niedawno Bank Pekao uruchomił kolejną edycję programu „Polecam Przekorzystnie”. Za każde skuteczne polecenie konta, można otrzymać nagrodę w wysokości 100 lub 50 złotych. Do tej promocji klienci mogą przystąpić zarówno w aplikacji PeoPay, jak i serwisie Pekao24.