Zaraz po zalogowaniu zobaczysz swoje produkty, a w szczególności konto i to, ile masz na nim pieniędzy. Możesz też natychmiast zrobić z niego przelew. Zdecyduj, które informacje chcesz mieć na pulpicie. Wybierz, które rachunki, karty kredytowe czy kredyty zobaczysz od razu po zalogowaniu. Możesz też zmieniać kolejność, w jakiej będą się pojawiały – czytamy w komunikacie na stronie mBanku.

mbank nowy pulpit

Nowy pulpit w bankowości internetowej mBanku

Poprzedni system transakcyjny został wprowadzony 5 lat temu, dlatego nic dziwnego, że mBank zdecydował się na jego odświeżenie. W bankowości internetowej pojawiły się nowe kolory, rozmiary czcionki i układ informacji. Wszystkie swoje produkty klient zobaczy od razu po zalogowaniu. Nowy pulpit podzielono na 3 strefy. Pierwsza strefa zawiera najważniejsze informacje o wybranych produktach, druga dotyczy ostatnich operacji w skróconej historii, a trzecia prezentuje wiadomości od banku.

– Nowe produkty na pulpicie to również większe możliwości zarządzania. Jeżeli np. wyciągniesz na pulpit informacje o swojej karcie kredytowej, spłacisz jej zadłużenie bezpośrednio po zalogowaniu, z poziomu pulpitu. Wygodnie też skopiujesz numer rachunku – szybko, na klik – wyjaśnia mBank.

Na razie dostęp do nowego pulpitu uzyskała tylko wybrana grupa klientów mBanku – co jest normalną praktyką przy tego typu wdrożeniach. Bank chce zebrać jak najwięcej opinii i na ich bazie wprowadzić ewentualne poprawki. Docelowo nowy pulpit ma zostać udostępniony wszystkim klientom w 2020 roku.