Partner serwisu Visa dla biznesu

mBank zmienia i unowocześnia wygląd bankowości elektronicznej

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#mBank
Opublikowano: 13 grudnia 2019, 12:05 Aktualizacja: 13 grudnia 2019, 14:08

mBank przygotował kilka zmian w swoim serwisie transakcyjnym. Zaktualizowano wygląd pulpitu, tak aby wszystkie najważniejsze informacje były widoczne od razu po zalogowaniu. Klienci mają także możliwość personalizacji interfejsu według własnych preferencji. Na razie zmiany są widoczne tylko dla wybranych użytkowników.

Bank Pekao kupi mBank? Pojawiła się wstępna oferta

Zaraz po zalogowaniu zobaczysz swoje produkty, a w szczególności konto i to, ile masz na nim pieniędzy. Możesz też natychmiast zrobić z niego przelew. Zdecyduj, które informacje chcesz mieć na pulpicie. Wybierz, które rachunki, karty kredytowe czy kredyty zobaczysz od razu po zalogowaniu. Możesz też zmieniać kolejność, w jakiej będą się pojawiały – czytamy w komunikacie na stronie mBanku.

mbank nowy pulpit

Nowy pulpit w bankowości internetowej mBanku

Poprzedni system transakcyjny został wprowadzony 5 lat temu, dlatego nic dziwnego, że mBank zdecydował się na jego odświeżenie. W bankowości internetowej pojawiły się nowe kolory, rozmiary czcionki i układ informacji. Wszystkie swoje produkty klient zobaczy od razu po zalogowaniu. Nowy pulpit podzielono na 3 strefy. Pierwsza strefa zawiera najważniejsze informacje o wybranych produktach, druga dotyczy ostatnich operacji w skróconej historii, a trzecia prezentuje wiadomości od banku.

– Nowe produkty na pulpicie to również większe możliwości zarządzania. Jeżeli np. wyciągniesz na pulpit informacje o swojej karcie kredytowej, spłacisz jej zadłużenie bezpośrednio po zalogowaniu, z poziomu pulpitu. Wygodnie też skopiujesz numer rachunku – szybko, na klik – wyjaśnia mBank.

Na razie dostęp do nowego pulpitu uzyskała tylko wybrana grupa klientów mBanku – co jest normalną praktyką przy tego typu wdrożeniach. Bank chce zebrać jak najwięcej opinii i na ich bazie wprowadzić ewentualne poprawki. Docelowo nowy pulpit ma zostać udostępniony wszystkim klientom w 2020 roku.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

mbank-zmienia-i-unowoczesnia-wyglad-bankowosci-elektronicznej