Aby złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę dla jednoosobowej działalności gospodarczej, należy zalogować się do konta firmowego w aplikacji PeoPay lub w serwisie Pekao24 dla Firm i wejść w zakładkę „Oferty i Wnioski”. Umowa kredytowa może zostać zawarta nie tylko w oddziale banku, ale także elektronicznie.

Zdalny wniosek o pożyczkę dla mikroprzedsiębiorców w Banku Pekao

– Udostępniliśmy klientom biznesowym możliwość zawarcia umowy pożyczki lub kredytu w procesie samoobsługowym w aplikacji mobilnej oraz w bankowości internetowej. Jest to dla nas kolejny ważny krok w digitalizacji usług dla mikroprzedsiębiorców. Zdalne ubieganie się o finansowanie to wygoda dla klientów, którzy mogą załatwić formalności o dowolnej porze dnia i z każdego miejsca – mówi Błażej Szczecki, wiceprezes Banku Pekao S.A.

Wybrana część klientów biznesowych Banku Pekao, oprócz standardowej oferty, w swoim serwisie Pekao24 lub aplikacji PeoPay otrzymuje indywidualnie dopasowaną do swojej zdolności kredytowej ofertę finansowania – może być to szczególnie istotne dla klientów, którzy prowadzą swoją firmę krócej niż wymagane dwa lata. Proponowane środki bez zbędnych formalności mogą znaleźć się szybko na ich rachunku firmowym.

Kilka tygodni temu pisaliśmy, że Bank Pekao otworzył dwie pierwsze placówki bankowości prywatnej w nowym formacie. W Warszawie i Łodzi klienci mogą już korzystać z przestrzeni z elementami wystroju projektantów nurtu modernistycznego. Klienci bankowości prywatnej Pekao dostrzegą też zmianę tła w aplikacji mobilnej PeoPay.

Dodatkowo Bank Pekao wdrożył nowy produkt w aplikacji PeoPay i serwisie Pekao24, który pozwala na odkładanie pieniędzy na wybrany przez klienta cel. Z nowej propozycji Pekao mogą skorzystać posiadacze rachunku osobistego i konta oszczędnościowego z dostępem do bankowości internetowej Pekao24 lub bankowości mobilnej PeoPay.