Club mPay polega na przyznawaniu mCoinów za aktywne korzystanie z aplikacji mPay. Wartość zakupionego produktu czy usługi jest przeliczana na mCoiny. Punkty można zdobywać także m.in. biorąc udział w akcjach specjalnych, wypełniając ankiety czy polecając aplikację innej osobie.

Startuje Club mPay – program lojalnościowy mPay

Liczba zgromadzonych mCoinów, jak i katalog nagród dostępny jest w aplikacji mPay po przejściu do zakładki „mPay Club”. Otrzymane punkty można wymieniać na benefity, wśród których są vouchery. W katalogu nagród dostępne są także różne gadżety, zniżki czy bilety wstępu na wybrane wydarzenia.

Jak można dołączyć do Club mPay? W tym celu konieczne będzie posiadanie aplikacji mPay w wersji premium, a także wyrażenie zgód marketingowych. Jest kilka sposób na uzyskanie dostępu premium, w tym zakup mTicket Premium w cenie 29 zł za rok. 12-miesięczna wersja premium jest także dostępna za 6 tys. mCoinów.

Nowi użytkownicy aplikacji mPay otrzymują za darmo wersję premium na jeden miesiąc. mPay pakietem premium nagradza także stałych klientów. Mianowicie mTicket Premium przyznawany jest osobom, które przez ostatnie 3 lata co miesiąc robiły w aplikacji min. 1 transakcję. Na dostęp do wersji premium można także polować w akcjach promocyjnych.

W regulaminie programu czytamy, że mCoiny tracą swoją ważność po okresie 24 miesięcy od dnia ich uzyskania przez użytkownika. Natomiast w przypadku utraty członkostwa w mPay Club zgromadzone punkty zachowują ważność przez 12 miesięcy licząc od dnia ich zdobycia.