W rozmowie udział wzięli Magdalena Marciniak, dyrektor zarządzająca Klang Media i Fintek.pl oraz Rafał Tomaszewski, redaktor naczelny Fintek.pl.

Już jest nowa wersja Fintek.pl. Co dalej?

Fintek.pl powstał w 2016 roku i od samego początku naszą misją jest dostarczanie rzetelnych i interesujących informacji z branży FinTech. Od kilku lat mocno stawiamy także na podcasty – zarówno audio, jak i wideo. Dzięki nowej wersji serwisu dostęp do poszczególnych kategorii podcastów został znacznie uproszczony. Postawiliśmy na większą przejrzystość i lepszą prezentację wizualną publikowanych treści.

Przy okazji rozmowy pojawiły się również pytania o plany Fintek.pl na 2023 rok. Już w marcu odbędzie się druga edycja Fintech & e-commerce Linking Days – po raz kolejny zapraszamy do Łodzi. Wydarzenie składa się z dwóch dni, z czego pierwszy z nich zostanie poświęcony głównie fintechom zza granicy. Dodatkowo w październiku zaprosimy Was na trzecią edycję Fintech Summit Poland i cieszącą się coraz większym zainteresowaniem Galę Fintech Awards. Bądźcie z nami.

Podcast można obejrzeć na YouTube. Wersja audio jest dostępna na SpotifySoundcloud oraz Apple Podcast. Pozostałe materiały znajdziecie także pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.