Klient po podpisaniu umowy może korzystać z dostępnej pożyczki w dowolnym momencie przez 12 miesięcy i w tym czasie nie ponosi kosztów, czyli nie płaci ani oprocentowania, ani prowizji za jej udzielenie. Promocja trwa do 31.03.2023 r. Aby z niej skorzystać wystarczy w czasie trwania promocji otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium, złożyć wniosek i podpisać umowę o pożyczkę w koncie – czytamy w komunikacie.

Bank Pekao z nową promocyjną ofertą pożyczki

Nowi klienci, którzy założą Konto Przekorzystne, mogą otworzyć także Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 8 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 200 tysięcy złotych. Za otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie klienci mogą też odebrać bonus w wysokości 200 zł, jeśli spełnią warunki promocji: 50 zł za samo otwarcie konta, kolejne 3 x 50 zł można dostać, gdy w pierwszych trzech miesiącach od podpisania umowy klient wykona min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta oraz zaloguje się min. 1 raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

Jeśli klient otworzy bankowość elektroniczną Pekao24, to pożyczkę można otrzymać całkowicie online. Wtedy wniosek o limit w koncie należy złożyć w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji PeoPay lub na infolinii. Oferta jest dostępna również w każdym oddziale banku.